موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی معارف قرآنی

a/103981 :کد

رئیس سازمان مدارس معارف اسلامی

فعالیت ۱۴۷ مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا در سطح کشور

  یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -فعالیت ۱۴۷ مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا در سطح کشور

رئیس سازمان مدارس معارف اسلامی تبلیغات اسلامی با اشاره به ارتقای کیفی مدارس معارف اسلامی صدرا در سطح کشور، گفت: در مجموع ۱۴۷ مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا با ۱۰ هزار دانش‌آموز در کشور فعال است.

به گزارش تحلیل ایران به نقل ازفارس ، داوود بهرامسری در مراسم افتتاح دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا که با حضور آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه و جمعی از مسؤولان کشوری و استانی برگزار شد، اظهار داشت: در مجموع 147 مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا در کشور فعال است.

وی با بیان اینکه از این تعداد 30 مدرسه آن متوسطه اول و 117 مدرسه نیز متوسطه دوم است، گفت: 10 هزار دانش‌آموز در مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا در حال تحصیل هستند که 3 هزار نفر از آن‌ها در مدارس متوسط اول و 7 هزار نفر دیگر نیز در مدارس متوسطه دوم تحصیل می‌کنند.

رئیس سازمان مدارس معارف اسلامی تبلیغات اسلامی به ارتقاء کیفی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در کشور اشاره کرد و گفت: 34 سال از تاسیس این نوع مدارس در کشور می‌گذرد و همواره توسعه کیفی آن هدف سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در سطح کشور است.

این مسؤول با بیان اینکه دغدغه تربیت دینی فرزندان توسط خانواده‌ها، با تحصیل در مدارس صدرا پاسخ داده می‌شود، متذکر شد: خانواده‌هایی که بیشتر تمایل دارند فرزندان خود را با علوم و معارف اسلامی آشنا کنند و در واقع از یک تربیت دینی و معنوی برخوردار باشند، می‌توانند فرزندان خود را در این مدارس ثبت‌نام کنند.

                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :