موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی جهادکشاورزی

a/103982 :کد

معاون جهاد کشاورزی کرمانشاه

اختصاص بیش از ۵۰ میلیارد تومان برای خرید ماشین آلات کشاورزی

  یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۸
تعداد بازدید : ۲۸۶   
 تحلیل ایران -اختصاص بیش از ۵۰ میلیارد تومان برای خرید ماشین آلات کشاورزی

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از اختصاص بیش از ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی با سود ۱۵ درصد برای تجهیز و نوسازی ماشین‌آلات کشاورزی، به کشاورزان این استان خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران به نقل از فارس، سید‌افشین صفوی  با بیان اینکه افزایش ضریب مکانیزاسیون یکی از اولویت‌های سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه است، اظهار داشت: به همین منظور به کشاورزانی که دارای سند زمین کشاورزی حداقل پنج هکتار آبی یا 10 هکتار دیم هستند، تسهیلات پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه بیش از 50 میلیارد تومان تسهیلات بانکی با سود 15 درصد برای تجهیز و نوسازی ماشین‌آلات کشاورزان به استان اختصاص داده شده است، ادامه داد: مدت بازپرداخت آن پنج تا هفت سال بوده که بانک کشاورزی مختص پرداخت این نوع وام‌ها در استان است.

معاون بهبود و تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از کشاورزانی که تمایل دارند کمباین، تراکتور و ادوات دنباله‌رو خریداری کنند خواست به مراکز جهاد کشاورزی دهستان خود مراجعه کنند و در این زمینه پرونده تشکیل دهند تا هر چه سریع‌تر تسهیلات بانکی به آن‌ها پرداخت شود.

وی با بیان اینکه متقاضیان تا پایان سال‌جاری برای استفاده از تسهیلات ذکر شده فرصت دارند، یادآور شد: تاکنون 7.5 میلیارد تومان تسهیلات در راستای خرید بیش از 110 دستگاه تراکتور و همچنین 6 دستگاه کمباین به متقاضیان استان کرمانشاه پرداخت شده است.


                               

از استان کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :