موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی گاز رسانی

a/104207 :کد

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه:

ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی کرمانشاه به ۵۰ درصد رسید

  ﺳﻪشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۷
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی کرمانشاه به ۵۰ درصد رسید

سیروس شهبازی با بیان اینکه ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی استان کرمانشاه به ۵۰ درصد رسیده است اظهار داشت: در شرایط کنونی عملیات گازرسانی به ۵۴۷ روستای استان کرمانشاه که فاقد گاز طبیعی هستند، در دست

سیروس شهبازی با بیان اینکه ضریب نفوذ گازرسانی در بخش روستایی استان کرمانشاه به 50 درصد رسیده است اظهار داشت: در شرایط کنونی عملیات گازرسانی به 547 روستای استان کرمانشاه که فاقد گاز طبیعی هستند، در دست بررسی و اقدام است.

 

به گزارش تحلیل ایران- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با ابراز امیدواری از اینکه تا پایان نیمه نخست سال آینده این 547 روستا نیز به شبکه گازرسانی استان کرمانشاه متصل شوند، گفت: در شرایط کنونی 646 روستای استان کرمانشاه با ضریب نفوذ 50 درصدی  تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار دارند.

 

شهبازی با بیان اینکه اولویت افزایش ضریب نفوذ گازرسانی به روستاهای استان در دستور کار ما قرار دارد، عنوان کرد: در صورت تحت پوشش قرار گرفتن 547 روستا به شبکه گازرسانی ضریب نفوذ شبکه گازرسانی استان از 50 درصد به 71 درصد می‌رسد.

 

وی با اشاره به اینکه به مناسبت هفته دولت عملیات اجرایی گازرسانی به 26 روستای شهرستان سنقر و کلیایی انجام شده است، گفت: عملیات گازرسانی به این روستاها در شهرستان سنقر و کلیایی انجام شده و از ابتدای شهریور ماه تاکنون عملیات نصب علمک گاز در این 26 روستا توسط 6 تیم در حال انجام است.

 

مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه با اشاره به اینکه تا پایان آذر ماه عملیات نصب علمک گاز در تمام روستاهای تحت پوشش شبکه گازرسانی در شهرستان سنقر و کلیایی به اتمام می‌رسد، اظهار کرد: در صورتی که خانواری محل سکونت آنها در روستا خارج از طرح هادی روستایی باشد، شرکت گاز براساس قانون نمی‌تواند آن خانوار را تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار دهد.

 

وی با بیان اینکه در صورتی که خانه مسکونی در روستا فاقد استانداردهای لازم باشد نیز تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار نمی‌گیرد، افزود: به طور مثال خانه‌های کاه‌گلی که با مشکل ایمنی روبرو هستند، تحت پوشش گازرسانی قرار نمی‌گیرند.

 

شهبازی توزیع نفت سفید را در بین خانوارهای روستایی که هنوز تحت پوشش شبکه گازرسانی استان قرار نگرفته‌اند را یکی دیگر از اقدامات شرکت توزیع نفت استان دانست و اظهار کرد: اکنون سهمیه نفت هیچ یک از روستاهای استان کرمانشاه قطع نشده است.

 

وی یکی از اقدامات در دستور کار شرکت نفت استان کرمانشاه را اتصال تمام روستاهای جمعیت بالای 20 خانوار در یک برنامه زمانی سه ساله عنوان کرد و گفت: در صورت اجرایی شدن این پروژه تمام روستاهای استان کرمانشاه به شبکه گازرسانی متصل می‌شوند.

 

                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :