موضوعات ‌مرتبط: ورزشی اتومبیلرانی

a/104211 :کد

رئیس هیأت‌ اتومبیلرانی وموتورسواری:

معرفی برترین‌های مسابقه اتومبیلرانی رشته اسلالوم درکرمانشاه

  ﺳﻪشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۴۹۲   
 تحلیل ایران -معرفی برترین‌های مسابقه اتومبیلرانی رشته اسلالوم درکرمانشاه

رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه گفت: «امیرحسین داوری» در مسابقه اتومبیلرانی رشته اسلالوم در کلاس‌های ۱۵۰۰ سی‌سی و «مرتضی نوری» در کلاس ۲۰۰۰ سی‌سی مقام‌های نخست را کسب کردند

رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه گفت: «امیرحسین داوری» در مسابقه اتومبیلرانی رشته اسلالوم در کلاس‌های 1500 سی‌سی و «مرتضی نوری» در کلاس 2000 سی‌سی مقام‌های نخست را کسب کردند.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از فارس، محمد‌جواد کرانی از برگزاری رقابت‌های اتومبیلرانی کرمانشاه در پیست اتومبیلرانی دهکده المپیک این شهر خبر داد و اظهار داشت: مسابقات اسلالوم در دو کلاس 1500 و 2000 سی‌سی با حضور چشمگیر علاقمندان برگزار شد.

رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان کرمانشاه از قابلیت‌های این استان برای میزبانی رقابت‌های کشوری خبر داد و گفت: شهرستان کرمانشاه در چهارم و پنجم آذرماه سال‌جاری میزبان مسابقات آفرود کشوری است

این مسؤول برترین‌ها مسابقه اتومبیلرانی را در رشته اسلالوم معرفی کرد و افزود: در این دوره از مسابقات در کلاس‌های 1500 سی‌سی «امیرحسین داوری» مقام نخست، «احسان شهسواری» مقام دوم و «سعید نادری» در جایگاه سوم ایستاد.

به گفته کرانی، در کلاس 2000 سی‌سی «مرتضی نوری»، «نوید صحرایی» و «محمد صالحی‌فر» به ترتیب مقام‌های نخست تا سوم را کسب کردند.

                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :