موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حوزه کشاورزی

a/104645 :کد

رییس سازمان جهاد کشاورزی:

پرداخت حدود ۱۲ میلیارد ریال بابت خرید تضمینی محصولات کشاورزی

  شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۳
تعداد بازدید : ۱۴۳   
 تحلیل ایران -پرداخت حدود ۱۲ میلیارد ریال بابت خرید تضمینی محصولات کشاورزی

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کرد: امسال ۱۱هزار و ۹۸۳ میلیارد ریال تاکنون به کشاورزان استان بابت خرید تضمینی محصولات کشاورزی پرداخت شده است

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کرد: امسال 11هزار و 983 میلیارد ریال تاکنون به کشاورزان استان بابت خرید تضمینی محصولات کشاورزی پرداخت شده است.

 به گزارش تحلیل ایران به نقل ازروابط عمومی جهاد کشاورزی و به نقل از خسرو شهبازی اعلام کرد: این میزان بابت خرید محصولات گندم، چغندرقند، آفتابگردان روغنی، ذرت دانه ای، کلزا و جو پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه حدود 91 درصد از مطالبات خرید تضمینی محصولات کشاورزی تاکنون پرداخت شده افزود: در مجموع تا به امروز 13 هزار و 93 میلیارد ریال از محصولات استان به صورت تضمینی و یا بورس خریداری شده و 11 هزار و 983 میلیارد ریال آن پرداخت و تنها یک هزار و 110 میلیارد ریال باقی مانده است.

شهبازی خاطرنشان کرد: در سال زراعی 94 - 93 ارزش کلی محصولات خریداری شده بصورت تضمینی، بورس و توافقی معادل هفت هزار و 289 میلیارد ریال بود، در حالی که در سال زراعی 95 - 94 به بیش از 13 هزار میلیارد ریال رسیده و افزایش نیز خواهد یافت.

استان کرمانشاه دارای بیش از 940 هزار هکتار زمین کشاورزی و باغ است که هر سال بیش از چهار میلیون تن محصول از آن برداشت می شود.

                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :