موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزش

a/104647 :کد

دبیر هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه:

کرمانشاه میزبان رقابت پینگ پنگ بازان نونهال کشور

  شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۳
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -کرمانشاه میزبان رقابت پینگ پنگ بازان نونهال کشور

دبیر هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه؛ از آغاز رقابت ۱۲۰ پینگ پنگ باز نونهال کشور برای صعود به رقابت های دسته برتر کشور در کرمانشاه خبر داددبیر هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه؛ از آغاز رقابت ۱۲۰ پینگ پنگ باز

دبیر هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه؛ از آغاز رقابت 120 پینگ پنگ باز نونهال کشور برای صعود به رقابت های دسته برتر کشور در کرمانشاه خبر داد.

بهرام کنجوری اظهار کرد: مسابقات آزاد و دسته یک انفرادی نونهالان زیر 12 سال کشور روز گذشته قرعه کشی و امروز در خانه پینگ پنگ شهر کرمانشاه آغاز شد.

وی افزود: رقابت های آزاد با حضور 120 ورزشکار از 24 استان کشور در 32 گروه برگزار و در پایان مرحله گروهی از هر گروه 2 بازیکن به مرحله حذفی راه پیدا می کنند.

کنجوری خاطرنشان کرد: از بین این ورزشکاران 11 بازیکن به دسته یک صعود می کنند تا با پنج بازیکن حاضر در این دسته برای راه یابی به دسته برتر مبارزه کنند

دبیر هیات پینگ پنگ کرمانشاه یادآور شد: در پایان مسابقات دسته یک و از جمع 16 ورزشکاری که در این دسته حضور دارند، 6 بازیکن به دسته برتر راه پیدا خواهند کرد.

وی گفت: پرهام اشرفی از تهران، محمدحسن سبزواری؛ محمدرضا شفیعی و امیررضا سعیدی از فارس و علی رحیمی از توابع تهران نفرات حاضر در دسته یک را تشکیل می دهند که با 11 بازیکن راه یافته از دسته آزاد برای راه یابی به دسته برتر مسابقه خواهند داد.

کنجوری گفت: از کرمانشاه 14 ورزشکار در رقابت های بخش آزاد پینگ پنگ نونهالان کشور حضور دارند.

                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :