موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی کالای قاچاق

a/104662 :کد

جانشين فرمانده انتظامي استان:

ناکامي دو قاچاقچي در انتقال محموله سیگار

  شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۱
تعداد بازدید : ۲۳۸   
 تحلیل ایران -ناکامي دو قاچاقچي در انتقال محموله سیگار

جانشين فرمانده انتظامي استان از کشف محموله بزرگ سيگار قاچاق به ارزش سه ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال و دستگيري دو قاچاقچي در اين زمينه خبر داد

 

جانشين فرمانده انتظامي استان از کشف محموله بزرگ سيگار قاچاق به ارزش سه ميليارد و 500 ميليون ريال و دستگيري دو قاچاقچي در اين زمينه خبر داد.

سرهنگ "عليرضا مرزباني" در جمع خبرنگارن گفت: در پي دريافت اخباري مبني بر اينکه يک باند فعال در امر قاچاق کالا قصد دارد محموله بزرگي از سيگار قاچاق را از استان هاي همجوار بارگيري و به استان کرمانشاه منتقل کنند، پس از بررسي صحت خبر موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي قرار گرفت.

وي در ادامه گفت: پس از انجام تحقيقات اطلاعاتي و فني نسبت به مشخص شدن ساعت و مسيرهاي حرکت و نوع خودروهاي حامل بار قاچاق، اکيپي از ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز به مسيرهاي شناسايي شده اعزام شدند و محل هاي تردد را به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار دادند.

سرهنگ مرزباني تصريح کرد: پس از چند ساعت کنترل محورهاي موردنظر، دو دستگاه خودرو پژو حامل کالاي قاچاق مشاهده شدند که مأموران با شيوه و شگرهاي پليسي خودروها را متوقف و قاچاقچيان را دستگير کردند.

جانشين فرمانده انتظامي استان ادامه داد: خودروي هاي توقيفي به همراه دو راننده دستگير شده به پليس آگاهي منتقل شدند که پس از بازرسي از خودروها، 728 هزار نخ سيگار قاچاق کشف و ضبط شد.

سرهنگ مرزباني افزود: بر اساس نظر کارشناسان ارزش اين محموله سه ميليارد و 500 ميليون ريال برآورد شده است، که در اين راستا دو متهم به همراه پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

وي گفت: مبارزه با پديده مهلک قاچاق يک تکليف شرعي و قانوني است و همه ي رده هاي انتظامي مي بايست بيش از گذشته با همکاري و با وحدت رويه و اتحاد و يکدلي و نيز با برنامه ريزي هوشمندانه و همه جانبه به بحث مقابله با قاچاق بپردازند.

                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :