موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتظامی

a/104793 :کد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

شرور با ۶۸ مورد سابقه شرارت در کرمانشاه دستگیر شد

  یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۳
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -شرور با ۶۸ مورد سابقه شرارت در کرمانشاه دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری ۲۹ نفر از عوامل اخلال در نظم و اراذل و اوباش شناسنامه دار شهر کرمانشاه طی یک عملیات ضربتی خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری ۲۹ نفر از عوامل اخلال در نظم و اراذل و اوباش شناسنامه دار شهر کرمانشاه طی یک عملیات ضربتی خبر داد.

 به گزارش تحلیل ایران به نقل ازپایگاه خبری پلیس؛ سردار منوچهر امان اللهی گفت: به دنبال وقوع چند مورد درگیری و نزاع دسته جمعی که منجر به تیراندازی و ضرب و جرح و نیز تخریب اموال در برخی نقاط سطح شهر کرمانشاه شده بود، پلیس امنیت عمومی استان وارد عمل شد

وی افزود: با رصد دقیق عملکرد افراد شرور و اوباش شناسنامه دار و پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی با مراجع قضائی و نیز استفاده از توان پرسنل اداره عملیات پلیس امنیت عمومی طی یک عملیات ضربتی، ۲۹ نفر از عوامل اخلال در نظم دستگیر شدند.

مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: متهمان دستگیر شده عموماً سابقه دار بوده و ۶۸ مورد سابقه شرارت در سوابق کیفری آنها ثبت شده است.

. سردار امان اللهی افزود: علاوه بر کشف سلاح سرد از دستگیر شدگان، دو خودروی سواری نیز در این زمینه توقیف شد.

 وی با بیان اینکه این عملیات موجب استقرار نظم و امنیت و افزایش احساس آرامش و رضایتمندی مردم شده است، خاطرنشان ساخت: اراذل و اوباش دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی می شوند.

 فرمانده انتظامی استان تأکید کرد: جان کمترین بهایی است که نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت می پردازد و اراذل و اوباش قادر نخواهند بود فضای جامعه را برای شهروندان قانونمدار ناامن جلوه دهند.

                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :