موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتظامی

a/104922 :کد

نماينده مردم اورامانات در مجلس:

سبزپوشان نيروي انتظامي امنيت آفرينند

  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۷
تعداد بازدید : ۲۵۹   
 تحلیل ایران -سبزپوشان نيروي انتظامي امنيت آفرينند

نماينده مردم اورامانات در مجلس شوراي اسلامي عملکرد نيروي انتظامي از زمان تاسيس تاکنون را قابل تقدير دانست و تاکيدکرد: سبز پوشان نيروي انتظامي در سراسر کشور امنيت آفرين هستند و براي مردم آرامش ايجاد ک

نماينده مردم اورامانات در مجلس شوراي اسلامي عملکرد نيروي انتظامي از زمان تاسيس تاکنون را قابل تقدير دانست و تاکيدکرد: سبز پوشان نيروي انتظامي در سراسر کشور امنيت آفرين هستند و براي مردم آرامش ايجاد کرده اند. 


به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ شهاب نادري اظهارداشت: نظم و امنيتي که امروز در سرزمين پهناور ايران اسلامي وجود دارد حاصل تلاش و از جان گذشتگي هاي نيروي هاي امنيتي و انتظامي است.

وي به مشارکت مردم براي تامين نظم و امنيت عمومي اشاره کرد و گفت: مردم نيز در ميدان هستند و براي تامين امنيت با نيروهاي امنيتي همکاري مي کنند.

عضو مجمع نمايندگان استان کرمانشاه با تاکيد بر اينکه نظم و امنيت داخلي کشور مديون تلاش سبزپوشان نيروي انتظامي است، عنوان کرد: امروز دشمنان ايران اسلامي با تبليغات منفي به دنبال لطمه زدن به چهره اين نيروي زحمتکش هستند، اما مردم به خوبي از توطئه هاي دشمن با خبرند و از پليس حمايت مي کنند.

شهاب نادري افزود: نبايد برخي بي نظمي ها همچون سرقت و تصادفات را نتيجه کم کاري پليس دانست، زيرا در هر جامعه اي معدود افرادي خلاف قانون حرکت مي کنند.

وي با اشاره به اهميت همگاني شدن نظم و امنيت، گفت: فرهنگ سازي و آموزش مردم با استفاده از رسانه هاي جمعي مي تواند مشارکت مردم در ايجاد نظم و امنيت را افزايش دهد.

نماينده مردم اورامانات در مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: سبزپوشان نيروي انتظامي با وجود گذشت سال ها از دفاع مقدس کماکان براي ايجاد امنيت در کشور شهيد مي دهند تا با خون خود خواب آسوده اي براي مردم به ارمغان آورند.

نادري توضيح داد: مجاهدت هاي نيروي نظامي و انتظامي باعث شده، در منطقه اي که درگير جنگ و خون ريزي است، ايران اسلامي از بالاترين سطح امنيت بهره ببرد.

وي با بيان اينکه دشمنان جرات نزديک شدن به مرزهاي ايران اسلامي را ندارند، تصريح کرد: هر زماني که تهديدي متوجه کشور شود، مردم با هر مذهب و گرايش سياسي وارد صحنه مي شوند تا از آرمان هاي انقلاب دفاع کنند.


                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :