موضوعات ‌مرتبط: فناوری علمی

a/105035 :کد

مدیرکل فنی و حرفه‌ای کرمانشاه :

کسب ۸ مدال رنگا‌رنگ توسط تیم ۲۱ نفره فنی و حرفه‌ای کرمانشاه

  ﺳﻪشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۹
تعداد بازدید : ۲۵۱   
 تحلیل ایران -کسب ۸ مدال رنگا‌رنگ توسط تیم ۲۱ نفره فنی و حرفه‌ای کرمانشاه

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه به کسب مدال طلای محسن رضایی در رشته صافکاری خودرو و علی عسگری در رشته طراحی مهندسی مکانیکی اشاره کرد و گفت: تیم فنی‌ و حرفه‌ای کرمانشاه نسبت به ۱۵ سال گذشته

                                                                                                                                      مدی کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه به کسب مدال طلای محسن رضایی در رشته صافکاری خودرو و علی عسگری در رشته طراحی مهندسی مکانیکی اشاره کرد و گفت: تیم فنی‌ و حرفه‌ای کرمانشاه نسبت به 15 سال گذشته بالاترین رتبه را کسب کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران - داوود ناصری‌امید اظهار داشت: 21 نفر از استان کرمانشاه در قالب 18 رشته به هفدهمین دوره رقابت‌های ملی مهارت که با حضور 492 نفر از سراسر کشور در مرکز تربیت مربی استان البرز برگزار شد اعزام شدند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تیم مهارتی استان کرمانشاه نزدیک به 2 ماه، در اردوی آمادگی خود را برای حضور در هفدهمین مسابقات ملی مهارت آماده کرده بودند، گفت: در این دوره از رقابت‌ها تیم فنی‌و‌حرفه‌ای استان کرمانشاه هشت مدال رنگا‌رنگ کسب کرد

این مسؤول به کسب مدال طلای محسن رضایی در رشته صافکاری خودرو و علی عسگری در رشته طراحی مهندسی مکانیکی اشاره کرد و ادامه داد: شرکت کنندگان کرمانشاهی در رشته طراحی گرافیک مدال نقره و در رشته‌های قنادی، خیاطی، تجهیزات الکتریکی و طراحی فضای سبز مدال برنز و در سه رشته دیگر موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

وی سطح برگزاری مسابقات را بالا توصیف کرد و گفت: تیم فنی‌ و حرفه‌ای کرمانشاه امسال نسبت به 15 سال گذشته بالاترین رتبه را کسب کرد.

ناصری‌امید تصریح کرد: منتخبان این مسابقات به چهل‌ و چهارمین مسابقات جهانی مهارت که در سال 2017 در ابوظبی برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.


                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :