موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دانشگاه رازی

a/107247 :کد

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی

دانشجویان در کنار تحصیل باید تجربه کسب کنند

  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۳۷
تعداد بازدید : ۳۲۴   
 تحلیل ایران -دانشجویان در کنار تحصیل باید تجربه کسب کنند

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: رسالت اصلی دانشجویان کسب تحصیل و آموزش است و باید بدانند در آینده چگونه اندیشه‌ کنند.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: رسالت اصلی دانشجویان کسب تحصیل و آموزش است و باید بدانند در آینده چگونه اندیشه‌ کنند.


به گزارش تحلیل ایران ، عبدالحمید علی‌زاده عصر امروز در همایش ملی سنگرسازان بی‌سنگر که با همت اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد، گفت: هدف برگزاری این همایش تبیین نقش جهادسازندگی در دوران هشت سال دفاع مقدس است.

این مسؤول با اشاره به اینکه رسالت اصلی دانشجویان کسب تحصیل و آموزش است، تصریح کرد: دانشجویی که امروزه تحصیل می‌کند باید بداند که در آینده چگونه اندیشه‌ کند.

وی با تاکید بر لزوم کسب تخصص و تجربه علمی در دانشگاه‌ها توسط دانشجویان متذکر شد: دانشجویان باید تجربه علوم مختلف را از اساتید بیاموزد و بدانند که چگونه خشت موفقیت را برای پیشرفت کشور بچینند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه خاطرنشان کرد: دانشگاه‌ها نیاز به اساتید متخصص دارند تا تجارب خود را در اختیار دانشجویان قرار بدهند.

علی‌زاده با اشاره به اینکه جوانان دوران جنگ‌تحمیلی با دست‌های خالی از کشور دفاع کردند و اجازه تجاوز به دشمنان مزدور را ندادند، گفت: جوانان این سرزمین با طراحی سازه‌های دفاعی و مهندسی، به درستی انجام وظیفه کرده و با پس‌گیری مناطق در تصرف دشمن اجازه هیچ نوع پیشروی را به آن‌ها ندادند. 

                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :