موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی نشست

a/110055 :کد

نماینده گردشگری عراق:

ورود ۳ میلیون مسافر عراقی در سال ۲۰۱۴ به ایران

  چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۴
تعداد بازدید : ۲۶۹   
 تحلیل ایران -ورود ۳ میلیون مسافر عراقی در سال ۲۰۱۴ به ایران

نماینده گردشگری استان واسط کشور عراق با بیان اینکه ۳ میلیون مسافر عراقی در سال ۲۰۱۴ وارد ایران شده‌اند، گفت: برای مسافران عراقی شرایط سفر به شهرهای گردشگری در برنامه زیارت مشهد مقدس را فراهم می‌کنی

 

 

نماینده گردشگری استان واسط کشور عراق با بیان اینکه 3 میلیون مسافر عراقی در سال 2014 وارد ایران شده‌اند، گفت: برای مسافران عراقی شرایط سفر به شهرهای گردشگری در برنامه زیارت مشهد مقدس را فراهم می‌کنیم.

 

تحلیل ایران-احمد الاسدی در کرمانشاه در خصوص برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی صادراتی استان کرمانشاه، اظهار داشت: بیش از 60 درصد صادرات از استان واسط به مرز ایران صورت می‌گیرد.

الاسدی با ابراز امیدواری نسبت به ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین، ادامه داد: اگر منطقه صنعتی و آزاد تجاری در استان کرمانشاه شکل بگیرد، مکمل آن در استان واسط هم ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه امکانات لازم برای تولید مواد اولیه وجود دارد، افزود: طبق قانون بند 15 در خصوص مشارکت دولتی و خصوصی تعریفی شده است که سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری به ایران بیایند و در شهر بدره  در 100 کیلومتری ایران تمام زیرساخت‌های مورد نیاز آماده شده است.

به گفته نماینده گردشگری استان واسط کشور عراق، 3 میلیون مسافر عراقی در سال 2014 به‌صورت زمینی و هوایی وارد ایران شده‌اند و برای مسافران عراقی شرایطی آماده می‌کنیم که در کنار سفر به مشهد مقدس از شهرهای گردشگری دیگر هم دیدن کنند.

حدیث -جمشیدی

                               

کرمانشاه                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :