موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اشتغال وبازتوانی

a/148153 :کد

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه:

اشتغال و بازتوانی مددجویان اولویت اصلی بهزیستی کرمانشاه است

  پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۲۶   
 تحلیل ایران -اشتغال و بازتوانی مددجویان اولویت اصلی بهزیستی کرمانشاه است

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: هدف بهزیستی از اشتغال مددجویان این است که به جای پراخت وام و مقروض کردن مددجویان زمینه اشتغال پایدار آن‌ها را فراهم کند.

تحلیل ایران به نقل از فارس ، فاطمه رضوان‌مدنی صبح امروز در سومین جلسه مشترک با مدیرکل امور زندان‌های استان، اظهار داشت: زمانی که مددجو اطمینان خاطر داشته باشد که محصولات تولیدیش بازار فروش خواهد داشت و در این راه کسب درآمدی برای خانواده فراهم می‌شود، قطعا با انگیزه و تلاش مضاعف فعالیت خواهد کرد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه ادامه داد: هدف ما از اشتغال مددجویان در کارگاهای تولیدی با نظارت بهزیستی این است که به جای پراخت وام و مقروض کردن مددجویان زمینه اشتغال پایدار آن‌ها را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های به‌عمل آمده مقدمات 2 کارگاه تولیدی فرش‌بافی و خیاطی با همکاری اداره‌کل امور زندان‌های استان و بنیاد تعاون فراهم شده و به‌زودی راه‌اندازی خواهند شد.

آنگونه که رضوان‌مدنی می‌گوید، برای توسعه این کارگاه‌ها به‌دنبال جذب سرمایه‌گذار هستیم و مشوق‌های نیز از قبیل معافیت مالیاتی و بیمه برای این کار از طرف سازمان بهزیستی در نظر گرفته شده است.
 
مدیرکل زندان‌های استان کرمانشاه نیز در ادامه، افزود: تجربه ما در زمینه اشتغال مددجویان تجربه‌ای موفق بوده ومی‌تواند راه‌گشاه باشد.

منصور بیگلری خاطرنشان کرد: آموزش نیروی انسانی ماهر و همچنین فراهم کردن بازار فروش محصولات تولیدی را  می‌توانیم تامین و تضمین کنیم مشکلی بابت فروش محصولات تولیدی مددجویان نخواهیم داشت.

                               

اشتغال وبازتوانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :