موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزش

a/148154 :کد

مدرسه فوتبال

لیست مدارس فوتبال رسمی و مجاز کرمانشاه اعلام شد

  پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ — ۱۱:۰۶
تعداد بازدید : ۳۸   
 تحلیل ایران -لیست مدارس فوتبال رسمی و مجاز کرمانشاه اعلام شد

مسؤول کمیته جوانان، استعدادیابی و مدارس فوتبال استان کرمانشاه گفت: تابستان امسال ۳۲ مدرسه فوتبال و یک مدرسه فوتسال مجوز لازم برای فعالیت را از هیأت فوتبال استان اخذ کرده‌اند.

تحلیل ایران،جواد مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: هیچ آکادمی فوتبالی در استان کرمانشاه وجود ندارد و لیست مدارس فوتبال و فوتسال دارای مجوز از این هیأت نیز در هیأت فوتبال موجود بوده و از طریق رسانه‌ها در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت و خانواده‌ها نیز با تماس با این هیأت می‌توانند اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنند.

مسؤول کمیته جوانان، استعدادیابی و  مدارس فوتبال استان کرمانشاه در خصوص اعطای مجوز به مدارس فوتبال و فوتسال استان، اظهار داشت: در تابستان سال جاری 32 مدرسه فوتبال و یک مدرسه فوتسال مجوز لازم برای فعالیت  را از هیأت فوتبال استان اخذ کرده‌اند

وی در خصوص ثبت‌نام در مدارس فوتبال، یادآور شد: شهریه در نظر گرفته شده برای مدارس فوتبال در استان کرمانشاه 260 هزار تومان است و هیچ مدرسه فوتبالی تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوانی نمی‌تواند این هزینه را افزایش دهد و در قالب همین هزینه نیز باید تمامی خدمات همچون لباس کامل ورزشی، شرکت در فستیوال و سایر برنامه‌های آموزشی را پوشش دهند.

مرادی با تاکید به خانواده‌های نوجوانان و نونهالان استان، خاطرنشان کرد: دو تیم بازرسی در اداره ورزش و جوانان استان و هیأت فوتبال استان کرمانشاه و شهرستان‌های تابع فعالیت مدارس فوتبال را با دقت بررسی کرده و در صورت بروز مشکل، تخلف یا شکایت سریعا با آن‌ها برخورد خواهد شد.

مسؤول کمیته جوانان، استعدادیابی و مدارس فوتبال با اشاره به تعمیرات صورت گرفته در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی کرمانشاه ،خاطرنشان کرد: عدم کیفیت مناسب این مجموعه ورزشی در سال‌های گذشته مشکلات بسیار زیادی را برای مدارس فوتبال ما به وجود آورده بود، اما با پیگیری‌های صورت گرفته توسط اداره‌کل ورزش و جوانان تعمیرات اساسی در این مجموعه به وجود آمده است و در احتمالا در هفته آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

مرادی ادامه داد: وجود این مجموعه پس از تعمیرات صورت گرفته توسط اداره ورزش و جوانان استان زمینه رشد و ارتقای فوتبال را در استان فراهم خواهد کرد.

                               

فوتبال...                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :