موضوعات ‌مرتبط: ورزشی پروژه

a/148288 :کد

ورزش:

هیچ اعتبار خاصی برای پروژه تیراندازی کرمانشاه در نظر گرفته نشده است

  ﺳﻪشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ — ۰۹:۳۲
تعداد بازدید : ۴۱   
 تحلیل ایران -هیچ اعتبار خاصی برای پروژه تیراندازی کرمانشاه در نظر گرفته نشده است

سرپرست معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان کرمانشاه گفت: هیچ اعتبار خاصی برای پروژه سایت اهداف پرواز به اداره ورزش و جوانان ابلاغ نشده است.

تحلیل ایران،فرهمند سال‌افزون در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، در پاسخ به مباحث مطرح شده توسط رئیس هیئت تیراندازی استان کرمانشاه، اظهار داشت: یک مبلغ بودجه در هر سال مالی برای اداره ورزش و جوانان در نظر گرفته می‌شود که معمولا درصدی از این بودجه محقق خواهد شد و در اختیار ما قرار می‌گیرد و اداره ورزش و جوانان با توجه به اولویت‌های موجود این بودجه را تقسیم می کند.

سرپرست معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان کرمانشاه ادامه داد: درصد پیشرفت پروژه‌های موجود یکی از ملاک‌های اولویت در تقسیم بودجه‌های محقق شده توسط اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه است، چرا که اتمام یک پروژه با 90 درصد پیشرفت فیزیکی بسیار مهم تر از کنگ‌زنی یک پروژه جدید در سطح استان در حوزه ورزش است.

وی با اشاره به تعداد ورزشکار سازمان یافته فدراسیون پزشکی ورزشی، یادآور شد: یکی دیگر از ملاک‌های تقسیم اعتبارات در اداره ورزش و جوانان استان تعداد ورزشکار سازمان یافته هر رشته ورزشی است و قطعا اتمام پروژه‌های مربوط به رشته‌های ورزشی با تعداد ورزشکاران سازمان یافته بالا در استان بسیار مهم‌تر از سایر پروژه‌ها است.

سال‌افزون خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که مبالغی که رئیس هیأت تیراندازی استان کرمانشاه در مصاحبه خود اعلام کرده است از بودجه‌های بخش ارزش افزوده است که براساس برنامه ششم توسعه به اداره ورزش و جوانان تعلق می‌گیرد و هیچ اعتبار اضافه‌ای توسط رایزنی وی به اداره ورزش و جوانان تعلق نگرفته است.

*هیأت تیراندازی کرمانشاه 300 ورزشکار سازمان‌یافته دارد

این مسؤول با اشاره به شرایط و امکانات فعلی هیأت تیراندازی استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: هیأت تیراندازی استان با حدود 300 ورزشکار سازمان‌یافته دارای 2 سالن مجهز با استانداردهای ملی است که متاسفانه یکی از آن‌ها علی‌رغم قابلیت میزبانی از مسابقات معتبر کشوری، تعطیل و بسته است.

وی ادامه داد: در حالی که کمتر هیأتی در استان کرمانشاه وجود دارد که دارای 2 سالن مجهز اختصاصی با استانداردهای کشوری باشد، ای کاش مسؤولان هیأت تیراندازی استان برنامه‌ریزی لازم برای فعال‌سازی سالن‌های موجود را به کار بگیرند.

سال‌افزون با عدم تایید ایجاد اختلاف ما بین مسؤولان هیأت تیراندازی و اداره‌کل ورزش و جوانان استان، متذکر شد: تمام رشته‌های ورزشی فعال در استان کرمانشاه همانند نزد مسؤولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان دارای اهمیت و اعتبار هستند و فعالیت و موفقیت آن‌ها همانند موفقیت فرزندان یک خانواده در جامعه تعریف می‌شود؛ حال باید پرسید که آیا کسی موجود دارد که از موفقیت اعضای خانواده خود خوشحال نشود؟

وی ادامه داد: عملکرد قوی و استفاده حداکثر از امکانات فعلی هیأت تیراندازی قطعا سبب خوشحالی و افتخار اداره‌کل ورزش و جوانان استان خواهد شد و این اداره نیز در حد توان برای کمک به این هیأت ورزشی همانند سایر هیأت‌های ورزشی عمل خواهد کرد.

*خرید سلاح تیراندازی همانند خرید توپ و تور نیست

سرپرست معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان کرمانشاه در پاسخ به مباحث مطرح شده در خصوص نبود سلاح در هیأت تیراندازی استان، گفت: خرید سلاح تیراندازی همانند خرید توپ و تور نیست و در صورت اقدام به خرید توسط اداره ورزش با چالش‌های بسیار زیادی مواجه خواهد شد به همین دلیل از مسؤولان هیأت خواستیم با رایزنی از طریق سایر منابع اقدام به خرید سلاح کنند.

وی یادآور شد: این در حالی است که در سال گذشته حدود 200 میلیون تومان برای خرید تجهیزات در اختیار این هیأت قرار گرفته که بخشی از این تجهیزات در سالن تیراندازی شهید کرم طهماسبی در مجموعه ورزشی امام خمینی (ره) بلا استفاده رها شده است.

سال‌افزودن در خصوص علاقمندی هیأت تیراندازی برای ساخت سایت اهداف پروازی در قالب ماده 27 ،گفت: ماده 27 اشاره به ساخت یک پروژه توسط اسپانسر و حق بهره‌بردای از آن در مدت معلوم و مشخص شده در قانون دارد و اداره ورزش و جوانان استان بسیار علاقمند به فعالیت اسپانسرهای ورزشی در این حوزه بوده و کسی که ادعای فعالیت در این حوزه را دارد به این اداره‌کل مراجعه کرده تا در سریع‌ترین زمان ممکن شرایط فعالیت آن در چهارچوب قانون فراهم شود.

                               

تیراندازی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :