a/148324 :کد

دکتر کریمی:

میزبانی جشنواره‌های ملی فرصتی مناسب برای معرفی پتانسیل‌های کرمانشاه

  چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸ — ۰۹:۳۰
تعداد بازدید : ۴۰   
 تحلیل ایران -میزبانی جشنواره‌های ملی فرصتی مناسب برای معرفی پتانسیل‌های کرمانشاه

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه گفت: میزبانی جشنواره‌های ملی فرصتی مناسب برای معرفی پتانسیل‌های کرمانشاه هستند.

تحلیل ایران به نقل از  واحد خبر روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ دکتر افشین کریمی صبح سه شنبه ۴ تیرماه در نشست بررسی وضعیت برگزاری جشنواره ملی پویانمایی و عروسکی در کرمانشاه اظهار داشت: برگزاری جشنواره‌های ملی در کرمانشاه می‌توانند به معرفی ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و فرصت‌های استان در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی و هنری کمک نمایند و بستر مناسب‌تری برای توسعه استان فراهم کنند.

وي ادامه داد: در همین راستا با رایزنی‌های مداوم مهندس بازوند خوشبختانه کرمانشاه توانست میزبانی جشنواره ملی پویانمایی را کسب کند و پویانمایی و عروسک گردانی یک هنر محبوب و مورد اقبال مردم است و در کشور بازتاب زیادی در شبکه های تلویزیونی پرمخاطب خواهد داشت و این یک فرصت بزرگ برای معرفی استان است.

وي اظهار داشت: کرمانشاه در ایام برگزاری جشنواره شاهد حضور هزار و صد نفر مهمان خواهد بود که تعداد زیادی از آن ها از هنرمندان طراز اول کشور هستند.

وي گفت: مدیریت ارشد استان تمام توان خود را به کار گرفته است تا این همایش بزرگ به شکل شایسته و آبرومندی برگزار شود و در همین راستا امکانات اسکان، حمل و نقل و خدمات رسانی ادارات و دستگاه های مختلف مانند؛ شهرداری، میراث فرهنگی، آتش نشانی، فرهنگ و ارشاد، فرمانداری ها، علوم پزشکی و دیگر دستگاه ها را به کار گرفته ایم تا با کمترین هزینه و بهترین امکانات این همایش را برگزار کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه بيان داشت: کرمانشاه خوشبختانه از ظرفیت هتلی مناسبی برخوردار است و بخشی از مهمانان در این هتل ها اسکان داده خواهند شد. از ظرفیت مهمانسراهای ادارات استان هم‌ برای اسکان مهمانان بهره گرفته‌ایم.

وي گفت: تمهیدات لازم برای برگزاری مناسب جشنواره اندیشیده شده و تلاش می کنیم یک میزبان شایسته باشیم.

                               

استانداری                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :