موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خوراک فکری

a/149141 :کد

نماینده ولی وفقیه و امام جمعه کرمانشاه:

برای جوانان و نوجوانان باید خوراک فکری تهیه کنیم

  چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ — ۰۷:۵۵
تعداد بازدید : ۲۰   
 تحلیل ایران -برای جوانان و نوجوانان باید خوراک فکری تهیه کنیم

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: باید برای جوانان و نوجوانان خوراک فکری تهیه کنیم و برحسب روز و نیازهای آن‌ها با شیوه‌های جدید برای این گروه هدف مطلب و برنامه آماده کنیم.

تحلیل ایران،به نقل از دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه، آیت‌الله شیخ مصطفی علما ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در نشستی صمیمانه با معاونیان و مدیران  دست‌اندرکاران این مرکز، اظهار داشت: بحمدلله صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با تمام محدودیت‌ها و سختی‌ها عملکرد خوبی ارائه کرده است به‌ خصوص در زمان اتفاقات طبیعی اخیر مانند زلزله و سیل و همچنین ایام مراسمات مذهبی مانند اربعین حسینی و... به خوبی اطلاع‌رسانی کرده و نقش مهمی در خدمات‌رسانی به ملت شریف ایران داشته است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه افزود: صدا و سیمای ما از برجستگی و ویژگی خاصی برخوردار است و آن این است که رسانه ملی ما با رویکرد و تفکر اسلامی اداره می‌شود و باید هم این چنین باشد زیرا طبیعت انقلاب و نظام  ما ارزشی و اسلامی است.

*رسانه ملی با رویکرد و تفکر اسلامی اداره می‌شود

وی خاطرنشان کرد: کار صدا و سیما و به طور کلی رسانه کار دشواری است، زیرا با این تنوع قومی و فکری در کشور ما راضی نگه نگهداشتن همه افراد با نظرات و سلیقه‌های مختلف بسیار مشکل است.

علما با اشاره به اقتدار کم‌نظیر ایران اسلامی در منطقه و جهان، گفت: ایران اسلامی با تمام تحریم‌ها و فشارهای بی‌سابقه امروز اقتدار مثال‌زدنی در منطقه دارد تا جایی که دشمن به جایی رسیده است که دارد افراد را در کشور ما تحریم می‌کند و بخش زیادی از این اقتدار مدیون خدمات رسانه ملی است که توانمندی‌ها و قدرتمندی ایرانیان را به خوبی انعکاس می‌دهد.

وی با بیان این مطلب که تاکید مقام معظم رهبری بر این است که تمام شئون زندگی ما باید اسلامی باشد، افزود: این اسلامی بودن است که حرف برای گفتن دارد و این اسلام است که به انسان توانمندی می‌دهد و اینکه امروز رهبر عظیم‌شان با قدرت و اقتدار در مورد مسائل مختلف موضع می‌گیرد به خاطر پشتوانه اسلام است.

امام جمعه کرمانشاه جوانان را بالاترین سرمایه‌های کشور خواند و تاکید کرد: باید برای جوانان و نوجوانان خوراک فکری تهیه کنیم و برحسب روز و نیازهای آن‌ها با شیوه‌های جدید برای این گروه هدف مطلب و برنامه آماده کنیم و آن‌ها را به سمت تعالی و پیشرفت سوق دهیم همان‌طور که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب  بر آن تاکید داشتند.

علما گفت: ما مدیون خون شهدا هستیم و بر همه ما واجب است از آنچه آنان برای آن جان و زندگی خود را فدا کردند صیانت کنیم و مسیر آ‌ن‌ها را ادامه دهیم.

                               

خوراک فکری                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :