موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی توسعه منابع آب وخاک

a/149143 :کد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

طرح ساماندهی و توسعه منابع آب وخاک غرب کشور ،هدیه مقام معظم رهبری

  چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ — ۰۸:۱۷
تعداد بازدید : ۲۲   
 تحلیل ایران -طرح ساماندهی و توسعه منابع آب وخاک غرب کشور ،هدیه مقام معظم رهبری

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پروژه توسعه منابع آب و خاک غرب کشور را هدیه مقام معظم رهبری به مردم منطقه دانست و گفت : ملت ما از شایستگی پیروزی در هرجنگی از جمله جنگ افتصادی برخوردار است .

تحلیل ایران،سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه دیروز به استان کرمانشاه سفر کرد.

سرلشکر سلامی به منظور افتتاح پروژه‌های سازندگی، محرومیت‌زدایی و مردم یاری در کرمانشاه، دیدار و گفت‌و‌گو با مردم و بازدید از یگان‌های رزمی مستقر در منطقه به این استان سفر کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هیأت همراه در بدرورود به استان کرمانشاه از سد ازگله و طرح ساماندهی و توسعه منابع آب و خاک کشور در استان کرمانشاه بازدید کرد.

سلامی با اظهار خرسندی از پیشرفت ۷۵ درصدی این طرح، اظهار داشت: این طرح که بزرگترین پروژه آبی منطقه است و پنج استان کشور تحت تأثیر دستاوردها و برکات مثبت و تحول‌آفرین آن قرار می‌گیرد، نماد همت، همبستگی و اراده مشترک دولت و سپاه در پرتو هدایت‌ها و حمایت‌های ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پاسخ به نیازهای مردم عزیز غرب کشور است.

وی تحکیم امنیت از طریق پیشرفت و آبادانی و پیوند با معیشت و رفاه مردم را پایدار و مطلوب دانست و تصریح کرد: امروز در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و جهاد در میدان سازندگی را امتداد دفاع مقدس می‌دانیم و عملیات‌های ما در اجرای این طرح‌ها و پروژه‌ها تعریف و مصداق پیدا کرده است.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: پروژه توسعه منابع آب و خاک غرب کشور و ده‌ها پروژه راهبردی دیگر در میهن اسلامی، عملیات‌های بیت‌المقدس و فتح‌المبین ما در دفاع مقدس اقتصادی برابر تحریم و جنگ اقتصادی دشمن است.

سلامی با بیان اینکه احساس در جنگ بودن به ما انرژی برای حرکت‌های بزرگ و سرنوشت‌ساز می‌دهد، خاطرنشان کرد:ما نگران جنگ نظامی نیستیم چون اقتدار و آمادگی داریم و دشمن هم ناتوان از اراده تهاجم و جنگ نظامی است؛ لذا علاقه‌مندیم اتفاقاتی مانند این طرح بزرگ که آثار آن در صحنه زندگی مردم و آینده جوانان عزیز و با غیرت ایرانی پدیدار می‌شود، باید واقعه جاری و غالب امروز کشور قرار گیرد.

فرمانده کل سپاه پروژه توسعه منابع آب و خاک غرب کشور را هدیه مقام معظم رهبری به مردم منطقه دانست و با قدردانی از اقدام جهادی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا ‌و وزارت نیرو، تاکید کرد:ملت ما از شایستگی پیروزی در هر جنگی از جمله جنگ اقتصادی برخوردار است و جنگ‌های تحمیلی در واقع نباید دستاوردی جزو برد برای ما داشته باشد، لذا خدمت‌رسانی به مردم و سازندگی و آبادانی کشور در هر شرایطی باید با سرعت و سهولت به نتیجه برسد.

گفتنی است سردار سرتیپ عظیمی‌ فرمانده قرارگاه نجف، سردار سرتیپ دوم پاسدار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه و چند تن از معاونان ستاد فرماندهی کل سپاه، سرلشکر سلامی را در این بازدید همراهی کردند‌.

                               

توسعه آب وخاک                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :