موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی همبستگی بازاریان

a/151350 :کد

معاون امور اقتصادی استاندار:

نیازمند همبستگی بازاریان در این شرایط ویژه هستیم

  چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ — ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۲۳   
 تحلیل ایران -نیازمند همبستگی بازاریان در این شرایط ویژه هستیم

معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه، همبستگی بازاریان در این شرایط ویژه را یک اتفاق و ظرفیت مطلوبی دانست و گفت: علاقه‌ای به برخورد و تشکیل پرونده برای بازاریان نداریم.

تحلیل ایران به نقل از فارس،هدایت حاتمی پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه، همبستگی بازاریان در این شرایط ویژه را یک اتفاق و ظرفیت مطلوبی دانست و از همکاری بازاریان در کنترل نا آرامی‌های اخیر در همراهی و همکاری با نیروی‌های انتظامی و نظامی تشکر و قدردانی کرد.

معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه، از افزایش گشت‌های نظارتی متشکل از بازرسان سازمان صمت، اتاق اصناف، اتحادیه‌ها، تعزیرات حکومتی به‌ منظور کنترل بازار خبر داد و گفت: با همکاری اصناف اجازه هیچ‌گونه افزایش قیمتی در بازار مصرف را نخواهیم داد.

وی از مجریان نظارت بر بازار خواست در مورد برخورد با تخلفات و سوءاستفاده‌ها از سقف اختیارات قانونی خود استفاده کنند و افزود: علاقه‌ای به برخورد و تشکیل پرونده برای بازاریان نداریم، البته واحدهای صنفی نیز افراد منصفی هستند و درک مناسبی از این شرایط دارند.

حاتمی اضافه کرد: مردم از سال گذشته با شوک تورمی مواجه بوده‌اند و می‌دانیم که درآمد مردم متناسب با افزایش قیمت‌ها نبوده و دیگر قدرت خرید گذشته را ندارند، بنابراین بازار کشش افزایش قیمت را ندارد.

                               

همبستگی     بازاریان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :