موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مطالبات مردمی

a/151858 :کد

دستگاه های اجرایی:

ارزیابی مدیران دستگاه های اجرایی براساس پاسخگویی به مطالبات مردمی

  شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ — ۱۲:۵۳
تعداد بازدید : ۱۹   
 تحلیل ایران -ارزیابی مدیران دستگاه های اجرایی براساس پاسخگویی به مطالبات مردمی

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان که امروز (۱۶ آذرماه) با حضور نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، معاونین هماهنگی امور اقتصادی و عمرانی استاندار و سایر اع

استاندار کرمانشاه بازوند در این نشست گفت: مدیران با حضور در شهرستانها، بخش ها و روستاها از نزدیک شنونده مطالبات و پاسخگوی نیازها و انتظارات مردم باشند.

وی افزود: پاسخگویی یکی از پیش فرض های اصلی برای دستیابی به نظام اداری کارآمد است و ضمن تأکید بر این مهم، توقع داریم میزان حضور مدیران در بین مردم بیشتر شود. 

استاندار کرمانشاه در ادامه به لزوم تسریع در روند انجام پروژه ساماندهی طرح آبشوران شهر کرمانشاه اشاره داشت و یادآور شد: مردم در محدوده پارکینگ شهرداری با مشکلاتی در خصوص تردد مواجه هستنذد و بر این اساس هیچگونه تأخیر در انجام پروژه را نخواهیم پذیرفت.

بازوند طول طرح ساماندهی رودخانه آبشوران را 14 کیلومتر اعلام کرد و بیان داشت: هم اکنون 7 هزار و 120 متر از این پروژه به اتمام رسیده است و مجری طرح تا 15 روز آینده موظف است بر اساس درخواست های مکرر مردم نسبت به حل مشکل تردد و کسب و کارهای منطقه محدوده پارکینگ شهرداری را تحویل نماید.

نماینده عالی دولت در کرمانشاه در پاسخ به پیگیری مطالبات مردم بخش سرفیروزآباد و بیله وار اظهار داشت: با تلاش نمایندگان محترم و مسوولین مزایای مناطق جنگی برای این بخش ها اعمال خواهد شد.

در ادامه این نشست طرح آبرسانی به شهر کرند غرب، حل مشکلات مسکن مهر جوانرود، گزارش اقدامات انجام شده در مناطق حاشیه نشین شهر کرمانشاه، پوشش آنتن دهی تلفن همراه در مسیر راه کربلا و مرز سومار بر اساس دستور کار شورای برنامه ریزی و توسعه بررسی و پیگیری شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :