موضوعات ‌مرتبط: سیاسی کاندیداها

a/151913 :کد

انتخابات:

شور و شوق انتخابات

  ﺳﻪشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ — ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۱۸   
 تحلیل ایران -شور و شوق انتخابات

اجازه ندهیم کانالهای غیر رسمی در انتخابات تأثیر گذار باشند

تحلیل ایران ،اکبر میثاقی دبیر حزب توسعه و  عدالت ایران اسلامی درکرمانشاه  و عضو شورای مرکزی حزب گفت:

مردم عزیز و آگاه کرمانشاه الخصوص جوانان انقلابی در انتخابات  پیشرو متفاوت  از گذشته و  با آگهی و شناخت از کاندیدای منتخب خود  انتخاب را انجام دهند.

وی گفت:  از تحلیل‌های بعضی کانالهای مجازی که قیمت آنان پنجا ه هزار تومان است و  افراد با یک زنگ و....مبلغی در سر لیست آنان قرار میگیرند توجه نکنند اینان همان کسانی هستند که با ترفندهای مجازی  انتخاب درست را  از شهروندان میگیرند و حاضرند همه چیز را فدای منافع شخصی خود کنند و دلسوز آینده جوانان و توسعه استان نیستند.

 میثاقی افزود: در واقع همین تفکرات  غیر مسئولانه کاذب استان ما را به این روز رسانیده  لذا به دور از  هرگونه تعصب کسانی را حمایت کنیم که شایستگی و توان وکالت این مردم ارزشمند استان را داشته باشند.

 وی همچنین ادامه داد: از انتخاب افراد حافضه کار بپرهیزند  و انتخاب ما کسانی باشند که نماینده دایره ای نباشند و به دورو برهای خود برسند  بلکه از نمایندگان فرا  دایره ای و دلسوز استان و  با سابقه ای باشند که  توان ایفای حق  مرد را داشته باشند.

میثاقی با تأکید  بر این که نمایندگان باید انقلابی باشند و  علم به روز دانشگاهی داشته باشند افزود: نمایندگان باید  قدرت ریسک در همه مشاغل را داشته باشند و خدمت به مردم را بپذیرند.

اکبر میثاقی با توجه به اینکه رسانه ها باید با  بصیرت کافی در شناخت کاندیداهای ارزشی و توانمند آگاهی لازم  را به مردم  بدهند تا انتخاباتی  پرشور و ارزشمند داشته باشیم اضافه کرد:  اجازه ندهیم بعضی کانالهای غیر رسمی   بدون پشتوانه و  نظر سنجیهای علمی  آرای مردم را به سمت و سوی هدایت کنند که امیدی در آن دیده نمیشود.

میثاقی در پایان ادامه داد:در این راستا حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی واحد کرمانشاه ضمن توجه به اعتلاف نیروهای انقلاب در استان در همین راستا عمل خواهد کرد و کاندیداهای انقلابی  ارزشی توانمند و دارای توان در دفاع از حقوق مردم و  پاسخگو در طول دوران  وکالت حمایت خواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :