موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی نون خ

a/151977 :کد

سریال تلویزیونی شبکه یک سیما:

سریال تلویزیونی "نون خ " از شوخی تا واقعیت است

  شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ — ۱۴:۰۳
تعداد بازدید : ۱۸   
 تحلیل ایران -سریال تلویزیونی "نون خ " از شوخی تا واقعیت است

کارگردان سریال تلویزیونی نون خ گفت: امیدواریم فصل بعدی این سریال هم برای مردم کردنشین ادامه داشته باشد جون ما کرد هستیم  و تا آخر کرد خواهیم ماند.

سعید آقاخانی کارگردان سریال تلویزیونی نون خ در جمع خبرنگاران در استارت کلید خوردن این سریال گفت: در این منطقه کرد نشین می توانیم  خیلی ظرفیت ها و بخصوص زیبایی های این منطقه را نشان دهیم

اقاخانی کارگردان سریال "نون خ " در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که در فصل دوم این سریال چه اتفاقی خواهد افتاد اظهار داشت : اتفاق خاصی نمی افتد با همان کاراکترها و شخصیت ها قصه ادامه خواهد داشت.

آقاخانی با بیان این که ما فضا و جا یمان عوض شده است افزود: فرصت بیشتری داریم تا زیبایی ها و خیلی چیزهای دیگر را نشان دهیم.

وی همچنین در پاسخ یکی دیگر از خبرنگاران  که ساختن سریال در فضای بومی چه تأثیری در مردم  وهنرمندان ایجاد خواهد کرد ادامه داد:تماشاگر چون خیلی فضای تهران در بسیاری از سریال ها دیده شده در واقعیت میتوان با تنوع وایجاد کردن یک فضای بومی مردم وهنرمندان را از لحاظ فرهنگ این منطقه جذب می کند.

این کارگردان تلویزیونی در پاسخ به یکی از سوالات که هدف از نامگذاری این سریال چه بوده است تصریح کرد:

اسم "نون خ " بارشوخی داره و ماجرای یک  شوخی است .

وی در پایان گفت: امیدواریم فصل بعدی این سریال هم برای مردم کردنشین ادامه داشته باشد جون ما کرد هستیم  و تا آخر کرد خواهیم ماند.

 

                               

سریال     نون خ     کرمانشاه            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :