موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دلالان انتخاباتی

a/152755 :کد

سلامی خوش به دلالان انتخاباتی در روز‌های داغ تبلیغات در کرمانشاه

محمد حقیقی راد

  دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ — ۱۲:۲۵
تعداد بازدید : ۲۴   
 تحلیل ایران -سلامی خوش به دلالان انتخاباتی در روز‌های داغ تبلیغات در کرمانشاه

در روز‌های داغ تبلیغات انتخابات در کرمانشاه، هر کدام از کاندیدا‌ها به دنبال آن هستند تا راهی را برای تبلیغات بهتر و پیشی گرفتن از دیگر کاندیدا‌ها بیابند

به گزارش تحلیل ایران کرمانشاه، انتخاباتی در روز‌های داغ تبلیغات انتخابات در کرمانشاه، هر کدام از کاندیدا‌ها به دنبال آن هستند تا راهی را برای تبلیغات بهتر و پیشی گرفتن از دیگر کاندیدا‌ها بیابند و رأی بیشتری جذب کنند و به نوعی ورود خود به مجلس را تضمین شده بدانند. در این میان دفاتری هستند که به قول خودشان به کاندیدا‌های انتخابات کمک می‌کنند تا راه تبلیغات برای آنان سهل و آسان باشد؛ راه‌هایی که معلوم نیست چه صدماتی را به آینده یک کشور می‌تواند وارد سازد.
این روز‌ها با وجود اینترنت همه چیز در دسترس قرار دارد و به راحتی می‌توان به هدف رسید البته شاید افراد عادی با چنین تبلیغاتی مواجه نشوند، اما تبلیغات مانند عملکردشان که پر از علامت سوال‌های فراوان است مشتریان خود را پیدا کرده و برای تبلیغات به سراغشان می‌روند و خدماتشان را مانند چلچراغی آذین بندی می‌کنند تا هر طور شده کاندیدا‌های مورد نظر را جذب کنند و به نظر می‌رسد این تبلیغات هیچ هدفی جز کاسبی برای این افراد ندارد.
یکی از این تبلیغات با هدف‌های رنگارنگی به نوعی اقدام به تبلیغ برای کاندیدا‌های انتخابات مجلس می‌کند که گویی یک تشکیلات بزرگ با اطلاعات فراوانی از ساختار‌های سیاسی کشور است و مدعی آن هستند که تا لحظه ورود کاندیدای مورد نظر به مجلس همراه آنان هستند.
حال با این اوصاف چندیست که افرادی در کرمانشاه با رزومه های دروغی و ساختگی که برای خود درست کرده اند، به کاندیداها نزدیک می شوند، حکم و پست و کلی عکس یادگاری می گیرند رزومه شان را چاق تر می کنند و با این شخصیت کاذبی که ساخته اند اقدام به فریب دیگران می کنند و با وسوسه کردن کاندیدها به تبلیغ رایگان و تزریق حس دروغین انتخاب صحیح به جامعه بدنبال کسب درآمد و حامی هایی برای بعد از انتخابات هستند تا از رانتهایی که از سوی کاندیدهای راه یافته به مجلس برخوردار می شوند برای خود کلاه های پشمینه ای از پشم رانت ببافند که درنهایت نتیجه آن این است که باعث فریب افراد، گاه رسیدن به پست و سمت و مقام است و گاه دریافت های نقدی!
یکی از این افراد که از طریق چسباندن خودش به یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خود را مشهور کرده، توانسته در برخی رسانه ها ارج و قرب کاذبی در میان مسئولین برای خود فراهم کند و شیوه کار این کاسب انتخابات، نزدیک شدن به چهره های سیاسی، حضور در کنار این افراد در هنگام ثبت نام انتخابات است که باعث گرفتن تصاویر متعدد شود تا از این تصاویر به عنوان گوشه ای از رزومه و فعالیت های خودش استفاده کند.
بررسی رزومه این فرد نشان میدهد که عمده عناوینی که برای خود ساخته از جمله پیشینه رسانه ای و دوستی قدیمی با مدیران و مسئولین روابط عمومی گرفته تا چهره سازی و شهرت رجال بی خاصیت! همگی به روشی که اعلام شد بوده است.
اما مشخص نیست که قصد و غرض و هدف نهایی این دسته از افراد که خودشان در پشت پرده حضور دارند و افراد و تیم‌های خود را به کاندیداهای انتخابات مجلس نزدیک می‌کنند چیست.
کاش مشخص شود که این افرادی که در پوشش لیدری و دلالی انتخابات و در قالب تیم‌های سازمان یافته در کرمانشاه به کاندیداهای انتخابات مجلس نزدیک می‌شوند آیا در قول و سخن خود صادق‌اند یا اینکه فقط آمده‌اند تا بستر را برای چسباندن سرشاخه اصلی خود به کاندیدای مورد نظر فراهم می‌کنند.
بعنوان سخن پایانی باید گفت که تاریخ پر از افراد و چهره‌های ریز و درشتی است که با ریاکاری و فریب قصد تصاحب جایگاه و مقامی را داشتند که شکست خورده و به آن نرسیدند بنابراین به این دسته از دلالان انتخاباتی و سرشاخه‌های اصلی آنان توصیه می‌کنم دست از این قبیل تلاش‌های نافرجام بردارند و از دادستان محترم کرمانشاه خواستارم به شدت با این دلالان انتخاباتی که قصد کاسبی دارند نه آگاهی به شدید ترین وجه ممکن برخورد کند و امید به فردایی بهتر که شایستگان بجای بی لیاقتان بر کرسی مجلسی آزاد بدون رانت ، فساد و اقا زاده تکیه بزنند به امید آنروز...
بگرفته دلم سخت ز اوضاع کنونی
بیچارگی و محنت و حیرانی ایران
عشقی بود، ار نوحه‌گر امروز عجب نیست
خون می‌چکد از دیده ایرانی و ایران

                               

  محمد حقیقی راد
  خبرنگار -کارشناسی ارشد حقوق بین الملل
  آدرس ایمیل : mohammad.Rad083@gmail.com
  آدرس سایت/وبلاگ:


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :