موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی باغ فردوس

a/153054 :کد

فرماندار کرمانشاه:

جمعه غریبان وجمعه آخرسال باغ فردوس بسته است

  ﺳﻪشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ — ۱۰:۱۵
تعداد بازدید : ۱۴   
 تحلیل ایران -جمعه غریبان وجمعه آخرسال باغ فردوس بسته است

فضل اله رنجبر گفت:مراسم جمع غریبان وجمعه آخرسال در باغ فردوس کرمانشاه ممنوع اعلام شد

به گزارش تحلیل ایران کرمانشاه،به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا ورعایت هرچه بیشتر موازین بهداشتی وبه پیشنهاد ستاد مقابله با کرونا در شهرستان کرمانشاه  برگزاری مراسم جمعه غریبان وآخرسال در باغ فردوس کرمانشاه ممنوع اعلام شد و درب های باغ فردوس در آن روز بسته خواهد بود.

 

در پی شیوع ویروس و بیماری کرونا و در راستای مقابله با انتقال این ویروس وممانعت از انتشار بیشتر آن فضل اله رنجبر فرماندار کرمانشاه از مردم شریف این شهرستان خواست که پنجشنبه غریبان و آخر سال از رفتن‌ به آرامستان باغ_فردوس خودداری کنند.

وی‌همچنین تاکید کرد : حسب هماهنگی بعمل آمده و دستور و تاکیدات استاندارمحترم وجلوگیری از پیامدهای ناگوار و در راستای سلامتی و امنیت جانی مردم عزیز با تمام توان از تجمع در محل آرامستانها جلوگیری وممانعت خواهد شد.

در ادامه رنجبر گفت :در جلسه شورای شهر شخصا حضور پیدا کرده وهمین موضوع در جلسه شورا هم مورد تاکید قرار گرفت. وی از مردم ‌خواست ضمن عدم مراجعه به باغ فردوس و درجهت کمک به حفظ سلامتی خود و همشهریان همکاری لازم را داشته باشند.

فرماندار کرمانشاه از بخشداران بخش های تابعه شهرستان کرمانشاه خواست در پنجشنبه غریبان و آخر سال از هرگونه تجمع و حضور مردم در آرامستان های بخش ها، روستاها و دهستانهای محل زندگی خود اکیدا جلوگیری نمایند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :