موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی کرونا

a/153072 :کد

دادستان کرمانشاه:

صنوفی که در تامین کالاهای اساسی مردم نقشی ندارند، باید تعطیل شوند

  شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ — ۰۹:۱۱
تعداد بازدید : ۱۴   
 تحلیل ایران -صنوفی که در تامین کالاهای اساسی مردم نقشی ندارند، باید تعطیل شوند

متاسفانه علیرغم هشدارهای داده شده از سوی ستاد مدیریت کرونا در استان، هنوز شاهد ترددهای عادی بویژه در برخی نقاط شهر همچون مسکن، نوبهار، دولت آباد و الهیه هستیم.

 

به گزارش  تحلیل ایران کرمانشاه،به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه ،محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به اعلام وضعیت قرمز از سوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پی شیوع بیماری کرونا در استان، اظهار کرد: متاسفانه علیرغم هشدارهای داده شده از سوی ستاد مدیریت کرونا در استان، هنوز شاهد ترددهای عادی بویژه در برخی نقاط شهر همچون مسکن، نوبهار، دولت آباد و الهیه هستیم.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه این حجم از تردد شیوع بیماری کرونا را در استان گسترده تر می کند، بنابراین باید تدابیری در این رابطه اندیشیده شود تا جلوگیری و قطع زنجیره این ویروس اتفاق بیفتد.

دادستان کرمانشاه متذکرشد: در این راستا به همه شهروندان کرمانشاهی اعلام می کنیم، برگزاری هرگونه جمعه بازار، چهارشنبه بازار و بازارهای عرضه مستقیم کالا ممنوع است.

وی اضافه کرد: همچنین از اتاق اصناف استان می خواهیم از فعالیت صنوفی که در در تامین نیازهای ضروری و روزمره مردم نقشی ندارند، از صبح فردا(24 اسفند) تا اطلاع ثانوی جلوگیری کنند.

صادقی اعلام کرد: درصورت عدم توجه واحدهای صنفی که مشمول این تعطیلی هستند، دایره نظارت بر اماکن عمومی ناجا با دستورقضایی مبادرت به پلمب واحد صنفی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: گشت مشترک اتاق اصناف، پلیس و معاون دادستان با پایش میدانی وضعیت را کنترل خواهند کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :