موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سال1399

a/153115 :کد

امام جمعه کرمانشاه:

عید امسال برای حفظ سلامت خود و خانواده در منزل بمانیم

  جمعه ۰۱ فروردین ۱۳۹۹ — ۱۰:۳۲
تعداد بازدید : ۱۳   
 تحلیل ایران -عید امسال برای حفظ سلامت خود و خانواده در منزل بمانیم

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه اظهار داشت: عاجزانه و متضرعانه از درگاه خداوند می‌خواهم که این بلیه عمومی را از سر تمام انسان‌ها و خصوصاً مسلمین برطرف گرداند.

به گزاش تحلیل ایران کرمانشاه،آیت الله مصطفی علما ضمن تسلیت سالگرد شهادت حضرت امام موسی بن جعفر (ع) در پیام نوروزی خود بیان داشت: از درگاه خداوند متعال می‌خواهم سال ۱۳۹۹ سالی سرشار از سلامت، تندرستی، موفقیت و عافیت برای همه مردم کشور و خصوصاً مردم استان کرمانشاه باشد و همچنین رحمت و غفران برای تمامی شهدا، شهدای در راه خدمت و خصوصاً سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را خواهان و خواستارم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: عاجزانه و متضرعانه از درگاه خداوند می‌خواهم که این بلیه عمومی را از سر تمام انسان‌ها و خصوصاً مسلمین برطرف گرداند.

امام جمعه کرمانشاه با تأکید بر اینکه  همه ما باید هم زمان شناس و هم موقعیت شناس باشیم ادامه داد: کارها را به نحو احسن انجام دهیم مطیع مسئولین حوزه‌های بهداشت و تندرستی باشیم و به این موضوع توجه داشته باشیم که آنها هر آنچه ککه می توانند برای سلامت ما انجام می‌دهند.

آیت الله علما ضمن اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند برای برطرف شدن این بلای ناگهانی هم باید دعا کنیم و هم گوش به فرمان مسئولین مربوطه باشیم اظهار داشت:و دقت کنیم که مسئولین بهداشت و درمان کشور و استان چه برنامه‌ای دارند، همان را انجام دهیم.

علما در پایان گفت: عید امسال با سالیان قبل متفاوت است و آن این است که از دید و بازدید پرهیز کرده و برای حفظ سلامت خود و خانواده در منزل بمانیم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :