موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی سال1399

a/153117 :کد

استاندار کرمانشاه:

نوروز۹۹ برای شکست کرونا با شعار در خانه بمانیم

  جمعه ۰۱ فروردین ۱۳۹۹ — ۱۳:۵۵
تعداد بازدید : ۱۲   
 تحلیل ایران -نوروز۹۹ برای شکست کرونا با شعار در خانه بمانیم

استاندار کرمانشاه روز جمعه در پیام نوروزی خود اظهار کرد: پایان سال ۹۸با بحران ویروس کرونا مواجهه شدیم که هنوز درگیر هستیم انیدواریم مردم با همکاری خوب و با هماهنگی با متخصصین بتوانند زنجیره ی اصلی اتصال

به گزارش تحلیل ایران کرمانشاه،هوشنگ بازوند گفت:سال ۱۳۹۸ با همه سختی ها و فراز و نشیب های که داشت گذشت و این سختی‌هایی  را پشت سر گذاشتیم و وارد سال ۱۳۹۹ شدیم.

 

بازوند در ادامه یاد همه  شهدای گرانقدراللخصوص سردار دلها حاج قاسم سلیمانی  وکسانی که جان خود را از دست دادند را گرامی داشت.

 

استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: سال98علی رغم سختی هایی که در فروردین 98با بحران سیل مواجع شدیم که خود مردم به خوبی مدیریت کردند.

 

وی تصریح کرد: در پایان سال 98با بحران ویروس کرونا مواجهه شدیم که هنوز درگیر هستیم امیدواریم مردم با همکاری خوب وبا هماهنگی با متخصصین بتوانند زنجیره ی اصلی اتصال این ویروس رو قطع کنند.

 

استاندار کرمانشاه در خانه ماندن همه مردم را بهترین راهکار برای قطع اتصال زنجیره ی کرونا دانست وعنوان کرد: ایام نوروز99 را باشعار ما بر ویروس کرونا پیروزمی شویم در خانه بمانیم.

 

بازوند  ضمن تبریک سال نو به مردم استان ادامه داد: بعد از عبوراز بحران دوباره زندگی عادی جامعه را خواهیم داشت.

 

بازوند با تاکید بر اینکه در برنامه توسعه استان اولویت اول اشتغال وسرمایه گذاری و عبور از بحران بیکاری است افزود: در سال گذشتته آسیب های جدی به استان وارد شده است که مطابق برنامه سنوات گذشته علاوه بر سختی ها توفیقاتی نیز داشت ایم.

 

بازوند با اشاره به اشتغالزایی مطلوب سال گذشته اظهار داشت: در سال ۹۸ سه سند اقتصاد مقاومتی رونق تولید و اشتغال در کرمانشاه تنظیم وتهیه شد تا مطابق آنها هر سال سه درصد از نرخ بیکاری کرمانشاه کاهش یابد.


وی با عنوان اینکه برای کاهش هر یک درصد از نرخ بیکاری باید حدود هفت هزار شغل ایجاد شود تاکید کرد: در سال ۹۸ توانستیم سه درصد از نرخ بیکاری کرمانشاه را کاهش دهیم و امیدواریم این روند در سال ۹۹ نیز ادامه داشته باشد.
بازوند، آسیب‌های اجتماعی را نیز یکی از چالش‌های پیش روی کرمانشاه دانست و بر مبارزه جدی با آن تاکید کرد.

 

استاندار کزمانشاه ضمن اشاره ای دوباره بر کرونا از مبارزان صف اول مبارزه با کرونا  و کادر درمان که سلامت خود را به خطر می اندازند تشکر کرد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :