موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی سرمایه گذاری

a/37034 :کد

0

استاندارکرمانشاه: از طرح های سرمایه گذاری حمایت می کنیم

  چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ — ۰۱:۴۶
تعداد بازدید : ۱۳۷   
 تحلیل ایران -استاندارکرمانشاه: از طرح های سرمایه گذاری حمایت می کنیم

استاندار کرمانشاه گفت: از برنامه ها و طرح های سرمایه گذاری که منجر به اشتغال و سرمایه گذاری در استان شود، حمایت می کنیم.

 

 

 

استاندار کرمانشاه گفت: از برنامه ها و طرح های سرمایه گذاری که منجر به اشتغال و سرمایه گذاری در استان شود، حمایت می کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از  ا روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ دکتر اسدا.. رازانی در جلسه ای با مدیرعامل و اعضای هئیت مدیره شرکت سرمایه گذاری شاهد که با حضور معاونین اقتصادی و عمرانی استانداری و تعدادی از مدیران استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد، افزود: این شرکت بیش از 30 سال سابقه سرمایه گذاری و اجرای طرح های مختلف را دارد که سهامداران آن فرزندان و همسران شهید می باشند.

وی بیان داشت: شرکت سرمایه گذاری شاهد از شرکت های موفق در زمینه اجرای طرح های کشاورزی و نفت و گاز بوده و قرار است که اجرای دو طرح در استان کرمانشاه توسط این شرکت  انجام شود.

استاندار کرمانشاه گفت: یکی از این طرح ها اجرای طرح دو هزار و 5 هکتاری کشاورزی در منطقه سومار برای طرح چند منظوره صنایع تکمیلی، تبدیلی و باغات است که این طرح با استفاده از سامانه گرمسیری اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت: همچنین با توجه به ترانزیت سوخت از مرز پرویزخان و ورود کامیون های عراقی به داخل که منجر به مشکلات ترافیکی و... می شود این شرکت در نظر دارد که یک مخزن سوخت 20 هزار تنی را در پرویز خان احداث کند که دیگر سوخت به داخل کشور از طریق کامیون های ایرانی صورت گیرد .

همچنین در این جلسه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شاهد نیز گفت: خوشبختانه توافقات اولیه برای اجرای این دو طرح بزرگ در استان انجام شده که با جدیت به دنبال اجرایی نمودن طرح ها خواهیم بود.

مهندس قبادی حجم سرمایه گذاری در اجرای طرح کشاورزی در منطقه سومار را 30 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در اجرای این طرح علاوه بر صنایع تبدیلی و تکمیلی به دنبال اجرای طرح ماهیان گرمابی و سرمابی و گلخانه ای نیز هستیم.

وی بحث احداث مخازان سوخت در مرز پرویزخان را یکی از کارهای مهم این شرکت در پرویزخان اعلام کرد و بیان داشت: احداث یک مخزن سوخت 40 هزار تنی را در این منطقه در دستور کار داریم که مقدمات اجرای مخزن 20 هزار تنی انجام شده و روند کار بزودی (تا 22 بهمن) شروع خواهد شد که این کار باعث می شود کار انتقال سوخت به داخل کشور از طریق کامیون های کشور صورت گیرد که این کار علاوه بر سرمایه گذاری در بحث اشتغال نیز تاثیرگذار خواهد بود.

وی افزود: طرح کشاورزی در منطقه سومار نیز 30 میلیارد تومان سرمایه گذاری دارد که 400 نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد کرد و اجرای این کار تا پایان سال شروع خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :