موضوعات ‌مرتبط: فناوری فضای مجازی

a/38144 :کد

0

هتک حيثيت دختر جوان با پيام رسان " mico"

  یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ — ۰۱:۲۶
تعداد بازدید : ۳۰۰   
 تحلیل ایران -هتک حيثيت دختر جوان با پيام رسان " mico"

رئيس پليس فتا استان از دستگيري تعميرکار تلفن همراه که با استفاده از نرم افزار پيام رسان " mico" اقدام به انتشار و هتک حيثيت دختر جواني کرده بود ، خبر داد.

رئيس پليس فتا استان از دستگيري تعميرکار تلفن همراه که با استفاده از نرم افزار پيام رسان " mico" اقدام به انتشار و هتک حيثيت دختر جواني کرده بود ، خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ "علي شفيعي" گفت: در پي شكايت خانم جواني مبني بر اين كه فرد يا افراد ناشناسي در شبکه اجتماعي mico با ساختن پروفايلي جعلي به نام وي، اقدام به انتشار تصاوير و هتک حيثيتش کرده اند ،لذا پيگيري موضوع به صورت ويژه در دستور كار پليس قرار گرفت.

 

اين مقام انتظامي اظهار داشت:در بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد شاکي تصاوير خود را در اختيار کسي قرار نداده، بنابر اين متهم يا متهمان بايد از روش هايي ديگري به آن دست پيدا کرده باشند، لذا در اين خصوص تيم ويژه اي تشکيل و با اقدامات تخصصي پليس فردي به عنوان متهم شناسايي و احضار شد.

 

وي گفت: متهم بيان داشت; شماره حسابي که براي اخاذي معرفي کرده اند متعلق به اوست اما مدتي قبل کارت بانکي و رمز آنرا گم و اظهار بي اطلاعي کرد ، با توجه به مطالب بيان شده ماموران با بررسي ها و پيجويي هاي تخصصي توانستند متهم اصلي پرونده را که تعميرکار تلفن همراه بود شناسايي و با هماهنگي مقام قضائي دستگير کنند.

 

"شفيعي" خاطر نشان کرد: متهم ابتدا منکر بزه انتسابي شد، اما با بررسي گوشي مشخص شدکه وي مجرم است ،همچنين با فردي که قبلا شناسايي شده همدست مي باشند ، لذا با توجه به ادله موجود متهمان ناچارا به بزه انتسابي شدند.

 

گفتني است، متهمان بيان کردند;"شاکيه تلفن همراه خود را به قصد تعمير گوشي نزد آن ها آورده و با توجه به اين که اطلاعات خود را حذف نکرده بود، عکس ها را از حافظه گوشي خارج و منتشر کرده اند".

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :