موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی خانواده

a/41849 :کد

0

بازنشستگان تامین اجتماعی اولین گروه مشمولین طرح کارت خرید

  شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۰:۴۰
تعداد بازدید : ۱۶۷   
 تحلیل ایران -بازنشستگان تامین اجتماعی اولین گروه مشمولین طرح کارت خرید

بازنشستگان تامین اجتماعی اولین گروه مشمولین طرح کارت خرید کالا هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه بازنشستگان تامین اجتماعی را اولین گروه مشمول دریافت کارت اعتباری خرید کالا (کاراکارت) دانست و از آغاز ثبت‌نام از متقاضیان خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، داوود یاوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، از آغاز ثبت نام کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان خبر داد و با بیان اینکه مرحله اول این طرح برای بازنشستگان تامین اجتماعی اجرا می‌شود، اظهار کرد: متقاضیان باید برای ثبت‌نام کدملی خود را به شماره پیامک 10001422ارسال و یا با مراجعه به سایت www.samanehrefah.ir  اقدام کنند.

به گفته این مسئول، حداکثر 15 روز پس از ثبت‌نام کارت اعتباری برای متقاضی صادر می‌شود و اعلام زمان و شعبه دریافت کارت از طریق پیامک به بازنشستگان اعلام خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: نیازی به مراجعه حضوری متقاضیان به هیچ دستگاه اجرایی و یا شعب بانک رفاه نیست.

یاوری سقف اعتبار کارت در این طرح را 100 میلیون ریال عنوان کرد و ادامه داد: میزان اعتبار هر کارت چهار برابر حقوق هر ماه متقاضی است.

وی در خصوص فروشگاه‌های هدف طرح کاراکارت نیز تصریح کرد: تعاونی‌های سراسر کشور، فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، اتکا، شهروند، سپه، مکان، اسکاد و فرهنگیان از جمله فروشگاه‌های تعیین شده هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اظهار کرد: دریافت کنندگان این کارت می‌توانند بدون ارائه تضامین بانکی از جمله سفته یا ضامن از مزایای آن بهره‌مند شوند.

گفتنی است: در استان کرمانشاه 38 هزار نفر مستمری بگیر و بازنشسته تامین اجتماعی هستند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :