موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی امنیت اجتماعی

a/42014 :کد

0

افزايش ۵۵۰ درصدی کشفيات سرقت در شهرستان جوانرود

  شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۵:۰۸
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -افزايش ۵۵۰ درصدی کشفيات سرقت در شهرستان جوانرود

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود از کاهش ۳۰ درصدی سرقت و افزايش ۵۵۰ درصدی افزايش کشفيات سرقت در اين شهرستان خبر داد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود از کاهش ۳۰ درصدی سرقت و افزايش ۵۵۰ درصدی افزايش کشفيات سرقت در اين شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از مرکز اطلاع‌رساني پليس، سرهنگ داريوش محمدی در اين خصوص اظهار  داشت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي، برخورد جدی با سارقان در دستور کار اين پليس قرار گرفت که نتيجه‌ آن افزايش ۵۵۰ درصدی کشفيات و کاهش ۳۰ درصدي ميزان سرقت بوده است.

سرهنگ محمدي گفت: پس از برگزاري جلسات متعدد با حضور معاونت‌ها، پليس‌هاي تخصصي و رؤساي کوپ‌ها، برنامه‌ريزي جامع و هدفمند براي کاهش سرقت و افزايش ميزان کشفيات به عمل آمد که در اين خصوص با تلاش‌هاي شبانه‌روزي واحدهاي اجرائي و به کارگيري منابع و مخبرين موفق به دستگيري چندين باند از سارقان و مالخران شديم.

وي اظهار داشت: نتيجه‌ي تلاش‌هاي شبانه‌روزي کارکنان اين انتظامي کاهش ميزان ۳۰ درصدي سرقت نسبت به آذر ماه سال جاري و افزايش ۵۵۰ درصدي کشفيات در دي ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته است.

فرمانده انتظامي شهرستان جوانرود در پایان ضمن مثبت ارزيابي کردن نتايج اين طرح، از زحمات شبانه‌روزي کارکنان انتظامي در خصوص ارتقاء امنيت اجتماعي و برخورد با هنجارشکنان و سارقان، قدرداني کرد و گفت: با جديت و اهتمام بيشتر،برنامه‌ريزي علمي و انتظامي منسجم، تمام تلاش خود را جهت مهار و کاهش سرقت و استقرار امنيت و آسايش و جلب رضايتمندي شهروندان به کار خواهيم گرفت.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :