موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استاندارد

a/42490 :کد

0

برگزاری گردهمایی نظارت براجرای استاندارد غرب کشور درکرمانشاه

  دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۳:۱۳
تعداد بازدید : ۱۹۲   
 تحلیل ایران -برگزاری گردهمایی نظارت براجرای استاندارد غرب کشور درکرمانشاه

گردهمایی نظارت بر اجرای استاندارد غرب کشور با حضور معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد در کرمانشاه برگزار می‌شود.

گردهمایی نظارت بر اجرای استاندارد غرب کشور با حضور معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد در کرمانشاه برگزار می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، گردهمایی نظارت بر اجرای استاندارد غرب کشور با حضور معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد، مدیران ستادی و مدیران استان‌های کرمانشاه، ایلام، همدان، لرستان و کردستان برگزار می‌شود.

این مراسم سه‌شنبه هفته جاری مورخ 6 بهمن ماه سال‌جاری در اداره‌کل استاندارد استان کرمانشاه انجام می‌گیرد و کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات با حضور معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد نیز در ادامه انجام می‌پذیرد.

معاون امور عمرانی استانداری و مدیران کل دستگاه‌های عضو کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات استان کرمانشاه در برنامه مذکور حضور پیدا می‌کنند.

کارگروه تخصصی استانداردسازی و ارتقای کیفیت کالا و خدمات روز چهارشنبه هفته جاری مورخ هفتم بهمن ماه سال‌جاری در دفتر معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه برگزار می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :