موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بودجه 95

a/43325 :کد

0

وجوه دریافتی ازمردم کرمانشاه درلایحه بودجه ۹۵افزایش نمی‌یابد

  پنجشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۲:۰۰
تعداد بازدید : ۶۴۹   
 تحلیل ایران -وجوه دریافتی ازمردم کرمانشاه درلایحه بودجه ۹۵افزایش نمی‌یابد

رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر کرمانشاه تقدیم لایحه بودجه ۸۶۰ میلیارد تومانی سال ۹۵ شهرداری کرمانشاه به شورا را به‌ موقع عنوان کرد و گفت: وجوه دریافتی از مردم و توافقات تا حد امکان افزایش پیدا نم

رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر کرمانشاه تقدیم لایحه بودجه 860 میلیارد تومانی سال 95 شهرداری کرمانشاه به شورا را به‌ موقع عنوان کرد و گفت: وجوه دریافتی از مردم و توافقات تا حد امکان افزایش پیدا نمی‌کند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فارس ،خسرو زرافشانی اظهار کرد: لایحه بودجه 860 میلیارد تومانی سال 95 شهرداری کرمانشاه برای بررسی و تصویب تقدیم شورای اسلامی شهر شد. وی با اشاره به اینکه شهرداری در انجام این کار به‌ موقع عمل کرده است، افزود: لایحه بودجه باید در صحن علنی شورای اسلامی شهر کرمانشاه مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت نیاز از شهردار دعوت می‌کنیم برای ارائه توضیحات در این زمینه به جلسه شورا بیاید. رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر کرمانشاه با تاکید بر اینکه حذف و اضافه و اصلاحات این لایحه در صورت لزوم اعمال می‌شود، تصریح کرد: شورای اسلامی شهر کرمانشاه تا اواخر اسفندماه سال‌جاری فرصت دارد تا این لایحه را به شهرداری به‌ صورت نهایی بازگرداند. زرافشانی با بیان اینکه شهرداری نیز آخر اسفندماه این لایحه را به استانداری کرمانشاه برای تایید ارسال می‌کند، خاطرنشان کرد: اوایل فروردین‌ماه این لایحه به اجرا درمی‌آید و تمام سعی شورا بر این است که وجوه دریافتی از مردم و توافقات افزایش پیدا نکند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :