موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اشتغال زایی

a/43748 :کد

0

افتتاح ۱۵ پروژه درشهرستان سنقر با اعتبار۱۶میلیارد تومان

  شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۲:۴۱
تعداد بازدید : ۲۷۳   
 تحلیل ایران -افتتاح ۱۵ پروژه درشهرستان سنقر با اعتبار۱۶میلیارد تومان

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه از افتتاح ۱۵ پروژه با صرف اعتبار ۱۶ میلیارد تومان در شهرستان سنقر و کلیایی همزمان با دهه فجر خبر داد.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه از افتتاح 15 پروژه با صرف اعتبار 16 میلیارد تومان در شهرستان سنقر و کلیایی همزمان با دهه فجر خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ مجتبی نیک کردار گازرسانی به 25 روستا، افتتاح سالن ورزشی، فنی حرفه‌ای و ساختمان هلال احمر و نیز آبرسانی به سه روستا را از مهم‌ترین این پروژه ها عنوان کرد.

 
وی اظهار کرد: در حال حاضر روستاهای گازرسانی شده این شهرستان به 48 روستا رسیده و تا پایان سال به 70 روستا خواهد رسیده و در نظر داریم تا سال 1396 تمام روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان گازرسانی شوند.
 
معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه وزارت کشور طرح پنج ساله شهرداری‌ها را می‌خواهد، از تمام شهرداری‌های شهرستان سنقر خواست تا این طرح را با در نظر گرفتن اولویت‌های شهر خود تهیه کنند تا با توجه به کمبود اعتبارات اولویت‌های اصلی انجام شود.
 
نیک کردار شهرک فنی مشاغل را یکی از نیازهای اصلی شهرستان سنقر عنوان کرد و افزود: قطعا دراین زمینه اعتبار خوبی را به شهرستان خواهیم داد.
 
وی اظهار کرد: علاوه بر این پیگیر ساماندهی تپه بقعه مالک و تپه کنار آن برای تبدیل به دو پارک و محل تفریح هستیم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :