موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی راه و شهر سازی

a/46578 :کد

0

عملیات اجرایی تونل قطار شهری کرمانشاه آغاز می شود

  دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -عملیات اجرایی تونل قطار شهری کرمانشاه آغاز می شود

شهردار کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی تونل قطار شهری کرمانشاه در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

شهردار کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی تونل قطار شهری کرمانشاه در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، عبدالرضا شعبانی روز یکشنبه اظهار کرد: بزودی عملیات احداث این تونل از مسیر سه راه 22 بهمن تا میدان آزادی به طول 1.6 کیلومتر آغاز می شود.
وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای ایجاد کمترین بار ترافیکی اندیشیده شده است، هزینه اجرای ساخت این تونل را حدود 600 میلیارد ریال عنوان کرد.
شعبانی اظهار کرد: کارگاه اجرای تونل در محل چهارراه بسیج تجهیز شده و از این مکان در یک جهت به سمت سه راه 22 بهمن و در جهت مقابل به سمت میدان آزادی کار حفر تونل انجام خواهد شد.
شهردار کرمانشاه همچنین از آغاز عملیات احداث ایستگاه های روگذر قطار شهری در محدوده کارمندان تا سه راه 22 بهمن تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: در این مسیر پنج ایستگاه روگذر در محل ابتدای کارمندان، ابتدای فرهنگیان، مقابل بوستان شاهد، مقابل بیمارستان طالقانی و سه راه 22 بهمن وجود دارد.
وی همچنین در خصوص ادامه مسیر از ابتدای کارمندان تا سه راه مسکن نیز گفت: در این مسیر به دلیل بحث میراث فرهنگی، مسئولان سازمان قطار شهری در حال جمع بندی هستند که اجرای آن از ابتدای شکارگاه تا سه راه مسکن بصورت زیرگذر انجام شود.
شعبانی در پایان و با اشاره به اجرای عملیات نصب عرشه در محدوده ابتدای کارمندان تا سه راه 22 بهمن اظهار کرد: براساس برنامه زمان بندی پروژه نصب عرشه در این مسیر بزودی به پایان می رسد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :