موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی تعاون و اشتغال

a/46582 :کد

0

اجرای طرح مالی خرد درمیان یک هزار نفر از مددجویان استان

  دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۳:۰۸
تعداد بازدید : ۱۹۴   
 تحلیل ایران -اجرای طرح مالی خرد درمیان یک هزار نفر از مددجویان استان

معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، گفت: این طرح با مشارکت بانک کشاورزی در حال اجرا بوده و در آن زنان روستایی فعالیت های تولیدی اشتغال زا را در کنار وظایف خود انجام می دهند.

معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، گفت: این طرح با مشارکت بانک کشاورزی در حال اجرا بوده و در آن زنان روستایی فعالیت های تولیدی اشتغال زا را در کنار وظایف خود انجام می دهند.

 

 به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری شبستان صفدر مظفری معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه اظهار کرد: اجرای طرح مالی خرد توسط بهزیستی کرمانشاه یکی از روش های مهم اشتغال زایی برای مددجویان است.

 

وی، ابراز کرد: این طرح از سوی اداره کل بهزیستی استان علاوه بر بین جامعه هدف در میان سایر افراد علاقه مند نیز اجرا شده است و در حال حاضر در روستاهای کرمانشاه و شهرستان اسلام آباد غرب در حال انجام است.

 

معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، با بیان اینکه بیش از یک هزار نفر تحت پوشش این طرح هستند، اذعان داشت: این طرح با مشارکت بانک کشاورزی در حال اجرا بوده و در آن زنان روستایی فعالیت های تولیدی اشتغال زا را در کنار وظایف خود انجام می دهند.

 

مظفری، خاطرنشان کرد: برای اجرای این طرح، تسهیلات بدون وثیقه و ضامن در اختیار افراد گذاشته می شود که در واقع بتوانند شغل خود را توسعه دهند.

 

به گفته این مقام مسئول، همچنین در راستای اشتغال زایی مددجویان و در سطح توانبخشی مراکز حمایتی و تولیدی تیپ 2 وجود دارد که در آن افراد معلول در آنجا شاغل و کسب مهارت کرده و محصول تولیدی خود را روانه بازار کار می کنند.

 

وی، تصریح کرد: در راستای اشتغال زایی مددجویان افراد بین 18 الی 53 سال از طریق مددکاران سازمان بهزیستی شناسایی می شوند و در صورت داشتن شرایط اشتغال در دو کمیته اشتغال زایی شهرستان شرایط آنها بررسی می شود.

 

معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، افزود: افراد معرفی شده به کمیته اشتغال سوابق آنها از طریق تیم ارزشیابی واحد و با توجه به مهارت ها و تحصیلات آنها در راستای اشتغال زایی حمایت می شوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :