موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی توسعه

a/55707 :کد

0

شناسایی تمام قابلیت‌ها برای تهیه سند توسعه شهرستان‌ها ضروری

  پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۵
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -شناسایی تمام قابلیت‌ها برای تهیه سند توسعه شهرستان‌ها ضروری

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: تهیه سند توسعه شهرستان‌های استان کرمانشاه نیازمند شناسایی و یافتن تمام قابلیت‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه است

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: تهیه سند توسعه شهرستان‌های استان کرمانشاه نیازمند شناسایی و یافتن تمام قابلیت‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه است

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری مهر، مجتبی نیک کردار امروز پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه اظهار داشت: آمایش یک برنامه نیست بلکه یافتن تمام قابلیت‌های سرزمین در سطح خود و جانمایی در نقطه‌ای خاص است.

 معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه افزود: خیلی نباید نگران سند آمایش استان کرمانشاه باشیم چراکه تجربه سالیان قبل را اندوخته‌ایم و فضا و قابلیت‌های شهرستان‌های استان را شناسایی کردیم.

نیک کردار با بیان اینکه سند برنامه ششم سال آینده به نتیجه می‌رسد، گفت: شناسایی و احصا تمام قابلیت‌های استان سبب برنامه ریزی صحیح برای استفاده مفید از ظرفیت‌ها و در نتیجه افزایش بهره‌وری خواهد شد.

وی در ادامه خواستار آمادگی دستگاه‌ها عضو ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه برای استقبال از نوروز شد و گفت: تاکنون ۲ جلسه ستاد خدمات سفر ویژه نوروز در استان تشکیل شده  و انتظار ما از دستگاه‌ها جدیت در انجام امورات محوله است.

نیک کردار افزود: تمام وظایف و رسالت دستگاه‌ها برای استقبال از نوروز ارائه خدمت احصا و ابلاغ شده و در شهرستان کرمانشاه ۱۰۰ بند وظیفه برای دستگاه‌ها تعریف شده است.

رئیس ستاد خدمات سفر استان کرمانشاه در پایان ابراز امیدواری کرد: مهمانان و مسافران نوروزی با خاطری خوش و کمترین دغدغه و ناراحتی استان کرمانشاه را ترک کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :