a/55722 :کد

0

پروژه‌های بزرگ‌راه کربلا در کرمانشاه افتتاح شد

  جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۲۵
تعداد بازدید : ۲۹۹   
 تحلیل ایران -پروژه‌های بزرگ‌راه کربلا در کرمانشاه افتتاح شد

آیین افتتاح پروژه‌های بزرگ‌راه کربلا در مسیر اسلام‌آبادغرب به سرپل‌ذهاب امروز با حضور استاندار کرمانشاه انجام گرفت.

آیین افتتاح پروژه‌های بزرگ‌راه کربلا در مسیر اسلام‌آبادغرب به سرپل‌ذهاب امروز با حضور استاندار کرمانشاه انجام گرفت.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از  خبرگزاری فارس، آیین آغاز طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ‌راه کربلا در مسیر اسلام‌آبادغرب تا سرپل‌ذهاب به‌طول 36 کیلومتر پیش از ظهر امروز(پنجشنبه) در آستانه آغاز سال نو و با حضور اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه انجام گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه در این مراسم به اجرای قطعه دوم بزرگ‌راه کربلا توسط شرکت جهاد نصر کرمانشاه اشاره کرد و بیان داشت: قطعه سوم نیز با تلاش شبانه‌روزی دست‌اندرکاران مربوطه اجرا شده است و قطعات بعدی نیز انجام گرفته و یا در دست اجرا است.

عبدالله بهادری میزان مسیر باقی‌مانده از بزرگ‌راه کربلا در استان کرمانشاه را 122 کیلومتر بیان کرد و متذکر شد: 33 کیلومتر از این مسیر تاکنون به بهره‌برداری رسیده و بهره‌برداری از 36 کیلومتر دیگر نیز امروز انجام می‌گیرد.

این مسئول زمان افتتاح حدودا 30 کیلومتر دیگر از این طرح را زمستان سال آتی بیان کرد و یادآور شد: برای به نتیجه رسیدن 36 کیلومتر مسیری که امروز افتتاح شده رقمی به‌میزان 850 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

بهادری از افتتاح 15 پروژه راه روستایی شهرستان‌های اسلام‌آبادغرب، سنقروکلیایی، صحنه، جوانرود، سرپل‌ذهاب، گیلان‌غرب و ثلاث‌باباجانی واقع در استان کرمانشاه به‌میزان 76 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 230 میلیارد ریال خبر داد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه تاکید کرد: 960 کیلومتر راه روستایی در قالب 280 پروژه در دست اقدام است که اعتبار مورد نیاز اغلب این پروژه‌ها از اعتبارات پروژه‌های مصوب سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به بهره‌برداری از 107 کیلومتر روکش آسفالت محورهای مواصلاتی در استان، میزان روکش آسفالت انجام شده در استان 230 کیلومتر بوده و بیش از پنج هزار و 370 واحد مسکن مهر در هفته دولت افتتاح شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :