موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی عمرانی

a/55727 :کد

0

اجرای طرح منوریل بار ترافیکی کرمانشاه را برطرف نمی‌کند

  جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۱:۱۶
تعداد بازدید : ۲۷۳   
 تحلیل ایران -اجرای طرح منوریل بار ترافیکی کرمانشاه را برطرف نمی‌کند

یک کارشناس شهرسازی کرمانشاه گفت: اجرای طرح منوریل در کرمانشاه نه نتها بار ترافیکی این کلانشهر را برطرف نمی‌کند، بلکه موجب افزایش آلودگی صوتی می‌شود.

یک کارشناس شهرسازی کرمانشاه گفت: اجرای طرح منوریل در کرمانشاه نه نتها بار ترافیکی این کلانشهر را برطرف نمی‌کند، بلکه موجب افزایش آلودگی صوتی می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار ایلنا آرش قدسی  اظهار کرد: در ساخت کلانشهر کرمانشاه بسیاری از عناصر روز دنیا نادیده گرفته شده است و امروز شاهد رشد بی‌قواره این کلانشهر هستیم.

این کارشناس شهرسازی تاکید کرد: شاید در نگاه اول کرمانشاه کلانشهری بزرگ با همه امکانات به نظر برسد، ولی با چند روز زندگی در آن تازه متوجه بسیاری از کمبودها و نقص‌های یک شهر بزرگ و مدرن امروزی می‌شویم.

قدسی یکی دیگر از عوامل تشدید ترافیک در خیابان‌های شهر کرمانشاه را عدم اقبال عمومی از وسایل عمومی حمل و نقل عنوان کرد.

قدسی به طرح منوریل در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: با توجه به بودجه هنگفت هزینه شده برای اجرای طرح منوریل در کرمانشاه، می‌توانستیم این سرمایه‌ها را به سمت و سوی دیگری هدایت کنیم و با اعتبار آن، مراکز تولیدی برای اشتغالزایی ایجاد کنیم.

این کارشناس شهرسازی گفت: طبق استانداردهای جهانی خطوط منوریل باید از مکان‌هایی عبور کنند که کمترین سروصدا را ایجاد کنند، ولی بالعکس منوریل کرمانشاه از مقابل بیشتر بیمارستان‌های کرمانشاه عبور می‌کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :