موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بارندگی های اخیر

a/66280 :کد

0

خسارت ۱۱۲ میلیارد ریالی به تجهیزات جاده‌ای کرمانشاه

  شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۳:۳۳
تعداد بازدید : ۲۸۷   
 تحلیل ایران -خسارت ۱۱۲ میلیارد ریالی به تجهیزات جاده‌ای کرمانشاه

فرمانده پلیس‌راه استان کرمانشاه گفت: سیل در روزهای گذشته ۱۱۲ میلیارد ریال خسارت به تجهیزات جاده‌ای و راه‌ها در استان کرمانشاه وارد کرد.

فرمانده پلیس‌راه استان کرمانشاه گفت: سیل در روزهای گذشته 112 میلیارد ریال خسارت به تجهیزات جاده‌ای و راه‌ها در استان کرمانشاه وارد کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمد مرادی اظهار کرد: سیل در روزهای گذشته 2 میلیارد ریال خسارت به تابلوهای راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه وارد کرده است.

 

فرمانده پلیس‌راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در پی بارش‌های اخیر نیز حدود 160 کیلومتر از راه‌های استان کرمانشاه آسیب دیده و 110 میلیارد ریال خسارت در این زمینه برآورد شده است.

 

این مسئول بیشتر مسیرهای آسیب دیده را در محورهای ماهیدشت و کوزران و مسیر روستاهای قلعه‌شاخانی به قیسوند عنوان کرد و متذکر شد: ریزش کوه در مناطق مختلف استان نیز موجب مسدود شدن 6 راه روستایی شد.

 

فرمانده پلیس راه استان با بیان اینکه در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه باز بوده و ترافیک روان اعلام شده است، از رانندگان خواست در هر شرایطی سرعت مطمئنه را رعایت و قبل از حرکت خودرو نسبت به بستن کمربند ایمنی خود و سایر سرنشینان اقدام کنند.

 

منبع:فارس

                               

پلیس     ترافیک     کرمانشاه            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :