موضوعات ‌مرتبط: فناوری پیام نور

a/67158 :کد

0

افتتاح مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی دانشگاه پیام نور کرمانش

  چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۷:۰۷
تعداد بازدید : ۳۷۸   
 تحلیل ایران -افتتاح مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی دانشگاه پیام نور کرمانش

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه از افتتاح مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی این دانشگاه خبر داد.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه از افتتاح مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران، بهمن سعیدی پور در نشست امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه پیام نور و اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه، اظهار داشت: سرانه فضای آموزشی در کشور ما چیزی کمتر از یک متر مربع است و ما باید سعی کنیم این سرانه را افزایش دهیم.

رئیس دانشگاه پیام نور کرمانشاه افزود: در واقع با تفکر واگرا می توان امکانات را توسعه داد، چرا که ما در دانشگاه پیام نور درصدد توسعه فضای آموزشی و فضای فکری هستیم.

سعیدی پور تصریح کرد: نباید تفکر ما محدود به کلاس و دانشگاه باشد و باید به نوعی تنوعی در فضا بوجود آوریم و در این راستا نیز سال گذشته با اداره کل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه تفاهم نامه ای را منعقد کردیم که منجر به توسعه فضا و استفاده از امکانات یکدیگر و فضاهای کارگاهی و آموزشی شد.

وی افزود: امروز نیز با هدف توسعه آموزشی درصدد انعقاد تفاهم نامه با اداره کل ورزش و جوانان و پارک علم و فناوزی هستیم، ضمن اینکه شاهد افتتاح مرکز خدمات روانشناسی در دانشگاه پیام نور مرکز کرمانشاه خواهیم بود.

سعیدی پور همچنین از برگزاری مسابقات پاورلیفتینگ ورزش های قدرتی پسران دانشجو پیام نور خبر داد و گفت: انتخابی جهت مسابقات آسیایی بلاروس از ۱۵تا ۱۸ اردیبهشت در محموعه ورزشی آزادی کرمانشاه انجام خواهد شد.

منبع:مهر

                               

پیام نور     افتتاح     بهمن سعیدی            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :