a/68445 :کد

0

شناسایی ظرفیت ها مهمترین راه تحقق اقتصاد مقاومتی است

  دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۷:۰۰
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -شناسایی ظرفیت ها مهمترین راه تحقق اقتصاد مقاومتی است

فرماندار کرمانشاه، گفت: فراهم کردن شرایط لازم سرمایه گذاری در کرمانشاه از اولویت های کاری در سال ۹۵ است و نگاه همه ما باید به سمت تولیدات داخلی و تکیه بر توانمندی های خود باشد.

 فرماندار کرمانشاه، گفت: فراهم کردن شرایط لازم سرمایه گذاری در کرمانشاه از اولویت های کاری در سال ۹۵ است و نگاه همه ما باید به سمت تولیدات داخلی و تکیه بر توانمندی های خود باشد.

به گزارش تحلیل ایران از کرمانشاه، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه در جلسه شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: با توجه به شعار امسال مبنی بر«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» لازم است مسئولان با تدابیر لازم اقدامات سازنده ای را در این زمینه انجام دهند.

 

وی با بیان اینکه هدف دولت تدبیر و امید کاهش تورم و فراهم کردن شرایط لازم برای کارآفرینی است، ابراز کرد: باید دولت را در راستای رسیدن به تحقق اقتصادی مقاومتی حمایت کرد.

 

فرماندار کرمانشاه اضافه کرد: شناسایی استعدادها و ظرفیت ها یکی از راهکارهای مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است و این موضوع باید در اولویت اقدامات صورت گرفته باشد.

 

به گفته این مقام مسئول، فراهم کردن شرایط لازم سرمایه گذاری در کرمانشاه از اولویت های کاری در سال 95 است و نگاه همه ما باید به سمت تولیدات داخلی و تکیه بر توانمندی های خود باشد.

 

رنجبر یادآور شد: استاندار کرمانشاه نیز برطرف کردن معضل بیکاری را اولویت کاری استان معرفی کرده و در رأس تمام امور نیز اعطای تسهیلات اشتغال زایی به کارآفرین از طریق صندوق کارآفرینی امید است.

 

وی با اشاره به تدوین سند توسعه شهرستان کرمانشاه، تصریح کرد: همه دستگاه های مربوطه باید در این راستا وارد میدان کار شوند.

 

فرماندار کرمانشاه ادامه داد: یکی از مباحث مورد مهم در کرمانشاه برطرف کردن مشکلات موجود در حوزه مواد مخدر است که در این زمینه نیز دستگاه های ذی ربط باید برای درمان افراد معتاد به عنوان یک بیماری از هیچ تلاشی مضایقه نکنند.

 

این مقام مسئول از جایگاه برتر کرمانشاه در زمینه تکریم خانواده های شهدا طی سال گذشته خبر داد و افزود: با تلاش دستگاه های خدمات سفر نیز امسال کرمانشاه جزو استان های ردیف برتر در راستای جذب گردشگران نوروزی بود.

منبع:شبستان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :