موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی استعدادهای فراوان

a/68929 :کد

0

وجود استعدادهای فراوان کارآفرینی در استان کرمانشاه

  ﺳﻪشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۳:۰۱
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -وجود استعدادهای فراوان کارآفرینی در استان کرمانشاه

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه، گفت: در حوزه اقتصادی باید از تمام ظرفیت ها برای خدمات رسانی به مردم خصوصأ جوانان استفاده کرد.

عاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه، گفت: در حوزه اقتصادی باید از تمام ظرفیت ها برای خدمات رسانی به مردم خصوصأ جوانان استفاده کرد.

به گزارش تحلیل ایران ازکرمانشاه، رضا رحیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه، پیش از ظهر امروز(7 اردیبهشت) در همایش تجلیل از امدادگران، اعضای جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه که در مجتمع بعثت برگزار شد، اظهار کرد: تلاش نیروهای امدادی هلال احمر در تمام طول سال ستودنی است.

وی ادامه داد: بخشی از کار اعضای جمعیت هلال احمر جلوگیری از بحران و بخشی دیگر نیز داشتن نگاه صلح و امنیتی است.

به گفته معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه، در طول ایام نوروز شاهد برپایی ایستگاه های هلال احمر در اقصای نقاط استان بودیم که این امر آرامش خاطر را برای مسافران و گردشگران فراهم می کند.

رحیمی تصریح کرد: استان کرمانشاه در حال حاضر در مسائل اقتصادی و معیشتی خصوصأ بیکاری وضعیت مناسبی ندارد و نرخ بیکاری در این استان در سطح کشور بالاست.

این مقام مسئول با بیان اینکه اثرات هشت سال جنگ تحمیلی در استان کرمانشاه در طول یه دهه وجود داشته است، افزود: قبل از انقلاب نیز این استان آنچنان مورد توجه رژیم سابق نبود.

وی اضافه کرد: استان کرمانشاه ظرفیت های مناسبی در زمینه اشتغال و اقتصادی دارد که در این راستا جمعیت هلال احمر با داشتن بنگاه های اقتصادی می تواند به استان کمک کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کرمانشاه به شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» اشاره کرد و گفت: استعدادهای بسیاری در زمینه کارآفرینی با وجود جوانان دارای خمیر مایه قوی در استان وجود دارد.

رحیمی با ابراز تأسف از پایین آمدن درآمد مردم و مهاجرت سرمایه گذران و نامطلوب بودن وضعیت اقتصادی حاکم در استان، ابراز کرد: باید در حوزه اقتصادی از تمام ظرفیت ها برای خدمات رسانی به مردم خصوصأ جوانان استفاده کرد.

منبع:شبستان

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :