موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی ساخت بیمارستان

a/70777 :کد

0

ساخت بیمارستان امام(ره) اسلام‌آبادغرب تا پایان شهریور

  ﺳﻪشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۳
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -ساخت بیمارستان امام(ره) اسلام‌آبادغرب تا پایان شهریور

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از ساخت بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان اسلام‌آبادغرب تا پایان شهریورماه سال‌جاری خبر داد و گفت: تکمیل این مرکز ۱۱ میلیارد تومان اعتبار لازم دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از ساخت بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان اسلام‌آبادغرب تا پایان شهریورماه سال‌جاری خبر داد و گفت: تکمیل این مرکز 11 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران عبدالله بهادری امروز از ساخته شدن بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان اسلام‌آبادغرب تا پایان شهریور ماه سال‌جاری خبر داد و متذکر شد: میزان اعتبار مصوب برای ساخت این مرکز درمانی طی سال گذشته در حدود 35 میلیارد ریال بوده که حدود نیمی از آن اختصاص یافته است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این بیمارستان در حال ساخت است، خاطرنشان کرد: میزان کلی پیشرفت فیزیکی این پروژه در حال حاضر 88 درصد برآورد شده که پیشرفت ساختمان اصلی بیمارستان 92 درصد است.

وی آغاز ساخت بیمارستان در حال ساخت شهرستان اسلام‌آبادغرب را سال 1390 عنوان کرد و بیان داشت: اعتبار هزینه شده برای این مرکز درمانی تاکنون 125 میلیارد ریال بوده است و 110 میلیارد ریال دیگر نیاز دارد.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه، بیمارستان امام(ره) شهرستان اسلام‌آبادغرب دارای 126 تخت‌خواب و دارای بخش‌های مختلفی از جمله داخلی، زنان و زایمان، کودکان، رادیولوژی، آ.سی.یو و سی.سی.یو خواهد بود.

این مسئول مساحت بیمارستان یاد شده را بیش از 10 هزار مترمربع بیان کرد و گفت: حدود 90 درصد مساحت فضای مذکور به بنای بیمارستان اختصاص یافته است و پس از تعبیه سیستم دفع فاضلاب این مرکز، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نسبت به تکمیل آن اقدام می‌کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :