موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی کار آفرینی

a/71625 :کد

0

کارآفرینی ۳۰۰۰ کرمانشاهی در حوزه اقتصادمقاومتی

  شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۴:۴۵
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -کارآفرینی ۳۰۰۰ کرمانشاهی در حوزه اقتصادمقاومتی

رئیس بسیج سازندگی کرمانشاه گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی سال گذشته به سه هزار نفر آموزش کار‌آفرینی داده شده است که زمینه اشتغال را برای یک هزار و ۷۰۰ نفر ایجاد کرده است.

رئیس بسیج سازندگی کرمانشاه گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی سال گذشته به سه هزار نفر آموزش کار‌آفرینی داده شده است که زمینه اشتغال را برای یک هزار و 700 نفر ایجاد کرده است.

 

 به گزارش تحلیل ایران منصور فتاحی اظهار کرد: هدف بسیج سازندگی در راستای کارآفرینی و ایجاد مشاغل‌خانگی و استفاده از نیروهای بومی و محلی بسیار مهم است.

وی ادامه داد: اگر امروز بسیج سازندگی در هر نقطه‌ای از کشور یک کارگاه تولیدی مانند کارگاه تولید قارچ یا مزرعه پرورش ماهی راه‌اندازی می‌کند زمینه اشتغال را تنها برای یک فرد فراهم نمی‌کند بلکه درصدد تکمیل کردن نقشه‌های اقتصادمقاومتی گام بر‌می‌دارد.

رئیس بسیج سازندگی کرمانشاه تلاش برای رفع محرومیت در مناطق روستایی را از دیگر اهداف بسیج سازندگی عنوان کرد و گفت: بهره‌برداری از خانه عالم و مسجد روستای سیاه‌بید، بهسازی و مرمت 560 خانه مسکونی افراد نیازمند، ساخت 26 مدرسه توسط 14 هزار جهادگر در راستای اردوهای جهادگری، بهسازی و نوسازی 486 مدرسه در غالب طرح هجرت، ویزیت رایگان و توزیع دارو در مناطق محروم بخشی از فعالیت‌های بسیج سازندگی استان کرمانشاه است.

این مسئول از بازدید از پروژه‌های نیمه تمام در روستا‌های چالابه و نادر‌آباد خبر داد و گفت: کار اتمام 830 طرح عمرانی و اقتصادی در سال 94 انجام شده است که تا پایان شهریور ماه سال‌جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

فتاحی تصریح کرد: در راستای تحقق اقتصادمقاومتی سال گذشته به سه هزار نفر آموزش کار‌آفرینی داده شده است که برای یک هزار و 700 نفر شغل ایجاد شده است.

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :