a/75376 :کد

0

امواج دکل‌های مخابرات بی‌‌خطر است

  ﺳﻪشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۶:۱۸
تعداد بازدید : ۲۸۶   
 تحلیل ایران -امواج دکل‌های مخابرات بی‌‌خطر است

مدیرعامل مخابرات استان کرمانشاه با اشاره به نگرانی برخی از شهروندان در مورد خطرناک بودن امواج دکل‌های تلفن همراه، گفت: براساس بررسی‌های سازمان انرژی اتمی این دکل‌ها هیچ ضرری ندارند و مردم نگران این ام

مدیرعامل مخابرات استان کرمانشاه با اشاره به نگرانی برخی از شهروندان در مورد خطرناک بودن امواج دکل‌های تلفن همراه، گفت: براساس بررسی‌های سازمان انرژی اتمی این دکل‌ها هیچ ضرری ندارند و مردم نگران این امواج نباشند.

 

 به گزارش تحلیل ایران مسیب قبادیان امروز با اشاره به نگرانی‌هایی که از حیث خطرساز بودن امواج دکل‌های تلفن همراه، اظهار کرد: بر اساس بررسی‌های سازمان انرژی اتمی در حال حاضر نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

وی به برخی محدودیت‌های موجود برای نصب دکل‌های جدید اشاره کرد و گفت: بسیاری از مشکلات آنتن‌دهی با نصب دکل‌های جدید حل می‌شود که در بسیاری از مواقع ممانعت‌های شهرداری مانع از این کار می‌شود به طوری که سال گذشته 27 پروژه به همین دلیل لغو شده است.

مدیرعامل مخابرات استان کرمانشاه از مشکل قطع ارتباط در کمربندی‌های شهرهای خبر داد و افزود: این مشکل در تمام کمربندی‌ها وجود دارد که عمده این مشکل به دلیل برقراری ارتباط در حال حرکت است و در صورت توقف میزان قطعی ارتباط کاهش می‎یابد.

*پوشش 3G کرمانشاه در سطح کشور اول است

این مسوؤل با بیان اینکه تغییر ساختار شهری موجب برخی مشکلات آنتن‌دهی شده، بیان داشت: ماهیت اصلی شبکه‌های بی‌سیم ارتباط مستقیم و بی‌واسطه است که با افزایش ارتفاع منازل در سطح شهر این ارتباط مستقیم بین تلفن‌های همراه و دکل‌های مخابراتی کاهش یافته است.

قبادیان ادامه داد: برخی افراد برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل منازل، یک روکش لایه ایزوگام بر روی دیوار منازل خود قرار می‌دهند که همین موجب اختلال ارتباطی می‌شود و کیفیت آنتن‌دهی را کاهش می‌دهد.

وی با بیان اینکه برای افزایش کیفیت آنتن‌دهی برخی دکل‌ها را جابه‌جا می‌کنیم، بیان داشت: استان کرمانشاه در پوشش اینترنت 3G در سطح کشو اول است.

                               

شهرداری     دکل تلفن همراه     امواج            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :