موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی وقوع خاموشی

a/80252 :کد

0

احتمال وقوع خاموشی در کرمانشاه

  شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۲
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -احتمال وقوع خاموشی در کرمانشاه

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به افزایش مصرف برق در فصل تابستان، گفت: احتمال وقوع خاموشی در کرمانشاه در این فصل وجود دارد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به افزایش مصرف برق در فصل تابستان، گفت: احتمال وقوع خاموشی در کرمانشاه در این فصل وجود دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران بهرام حاتمی امروز با بیان اینکه در فصل تابستان موضوع مصرف بهینه برق اهمیت ویژه‌ای دارد، اظهار داشت: با شروع فصل گرما و استفاده از وسایل سرمایشی، مصرف برق افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به احتمال خاموشی در سطح استان، ادامه داد: با افزایش مصرف برق نیروگاه‌ها، برق بیشتری تولید می‌کنند که البته تولید برق با حداکثر ظرفیت صدماتی را به نیروگاه‌ها وارد می‌کند و باعث بروز خاموشی‌های احتمالی می‌شود.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه توجه به برچسب‌های انرژی وسایل برقی را خواستار شد و گفت: شهروندان از وسایل برقی استفاده کنند که مصرف برق کمتری دارند.

این مسؤول با اشاره به اینکه در برخی موارد برچسب انرژی مشخص شده با آن چه که اداره‌کل استاندارد در بررسی دستگاه مشخص کرده است مغایرت دارد، بیان کرد: کد 10 رقمی بر روی علامت استانداردی روی برچسب انرژی وسایل برقی وجود دارد که با ارسال آن به شماره سامانه 10001517 یک جوابیه مبنی بر مشخص شدن انرژی واقعی محصول صادر می‌شود. 

این مسؤول اظهار داشت: در سایت بهره‌وری نیز محصولاتی که موفق به کسب برچسب انرژی شده‌اند و استاندارد هستند معرفی شده است که مشترکان با مراجعه به این سایت می‌توانند خریدی مناسب از وسایل برقی با مصرف انرژی کمتری داشته باشند.

 

                               

احتمال خاموشی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :