موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی مرز پرویز خان

a/80461 :کد

0

درآمد ۲۲ میلیارد ریالی از فروش سوخت فسیلی در مرز پرویزخان

  یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۱
تعداد بازدید : ۳۲   
 تحلیل ایران -درآمد ۲۲ میلیارد ریالی از فروش سوخت فسیلی در مرز پرویزخان

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با بیان اینکه درآمد ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی طی ۶۰ روز از فروش سوخت حاصل شد، گفت: این اقدام در مرز پرویزخان انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با بیان اینکه درآمد 2 میلیارد و 200 میلیون تومانی طی 60 روز از فروش سوخت حاصل شد، گفت: این اقدام در مرز پرویزخان انجام گرفت.

 

 

به گزارش تحلیل ایران سیدرمضان هاشمی با بیان اینکه درآمد 2 میلیارد و 200 میلیون تومانی طی 60 روز در سال‌جاری از فروش سوخت حاصل شد، اظهار کرد: این اقدام در مرز پرویزخان انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه میزان سوخت فروخته شده را چهار میلیون لیتر اعلام کرد و گفت: قریب به 800 میلیون تومان نیز سوخت به‌صورت خرده‌فروشی به‌فروش رفته است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به افتتاح 2 جایگاه سی.ان.جی و بنزین و مجتمع خدمات رفاهی بین‌راهی اشاره کرد و بیان داشت: مصرف سی.ان.جی در استان کرمانشاه طی سه ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه افزایش داشته است.

هاشمی افزایش مصرف سوخت و انرژی سی.ان.جی را موجب صرفه‌جویی و دارای رابطه معکوس با مصرف بنزین عنوان کرد و گفت: انجام بازرسی از جایگاه‌های سوخت از جمله اقداماتی است که برای مدیریت مصرف سوخت در استان کرمانشاه با دقت و جدیت هر چه بیشتر در دستور کار قرار گرفت.

منبع:فارس

                               

فرآورده های نفتی...     مرز پرویز خان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :