موضوعات ‌مرتبط: فناوری دانشگاه رازی

a/80632 :کد

0

افزایش سالانه ۳۰ هزار نفر به تعداد بیکاران در کرمانشاه

  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۶:۴۷
تعداد بازدید : ۳۱۸   
 تحلیل ایران -افزایش سالانه ۳۰ هزار نفر به تعداد بیکاران در کرمانشاه

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه از افزایش سالانه ۳۰ هزار نفر به تعداد بیکاران در کرمانشاه خبر داد و گفت: فضای اعتماد بین مسؤولان و مجموعه ذی‌نفعان در استان کرمانشاه خدشه‌دار شده است.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه از افزایش سالانه 30 هزار نفر به تعداد بیکاران در کرمانشاه خبر داد و گفت: فضای اعتماد بین مسؤولان و مجموعه ذی‌نفعان در استان کرمانشاه خدشه‌دار شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا امروز در مورد موضوع سفر رئیس‌جمهور به استان کرمانشاه اظهار کرد: چند بار جلسات هم‌اندیشی تاکنون برای سفر رئیس‌جمهور به استان کرمانشاه در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شده و بررسی‌های کارشناسی در این زمینه با حضور اساتید دانشگاه صورت گرفته است.

اعلمی‌آل‌آقا با تاکید بر اینکه فضای اعتماد بین مسؤولان و مجموعه ذی‌نفعان در استان کرمانشاه خدشه‌دار شده است، تصریح کرد: بسیاری از مشکلات مزمن و ساختاری است.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه از افزایش سالانه 30 هزار بیکار در کرمانشاه خبر داد و بیان داشت: نگاه ما باید تولید صادرات محور در استان کرمانشاه باشد و در بخش‌های مختلف به فکر ارزآوری برای کشور باشیم.

وی ورود دانشجوی خارجی به دانشگاه رازی کرمانشاه برای ادامه تحصیل را موجب ارزآوری برای استان عنوان کرد و ادامه داد: به ازای هر دانشجو از کشورهای خارجی مبلغی ارز به کشور وارد می‌شود.

این مسؤول بالا رفتن تراز علمی دانشگاه رازی کرمانشاه را موجب افزایش تعداد دانشجویان خارجی دانست و متذکر شد: برای بالا رفتن تراز علمی دانشگاه رازی کرمانشاه باید اقدامات لازم انجام بگیرد و پیشنهاداتی برای تصویب شدن در سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه ارائه می‌شود.

منبع:فارس

                               

دانشگاه رازی     سفر     بیکاری            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :