موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی گاز رسانی

a/80854 :کد

0

گازرسانی به ۷۰ درصد از روستاهای بخش مرکزی اسلام‌آباد غرب

  ﺳﻪشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۳
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -گازرسانی به ۷۰ درصد از روستاهای بخش مرکزی اسلام‌آباد غرب

خشدار مرکزی اسلام‌آباد غرب از گازرسانی به ۷۰ درصد روستاهای بخش مرکزی شهرستان اسلام‌آباد غرب خبر داد و گفت: ارائه خدمت به روستاییان و توسعه روستاها موجب جلوگیری از مهاجرت به شهرها می‌شود.

خشدار مرکزی اسلام‌آباد غرب از گازرسانی به 70 درصد روستاهای بخش مرکزی شهرستان اسلام‌آباد غرب خبر داد و گفت: ارائه خدمت به روستاییان و توسعه روستاها موجب جلوگیری از مهاجرت به شهرها می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران کیومرث جلیلیان امروز در اسلام‌آباد غرب با اشاره به اینکه تمامی روستاهای بخش مرکزی شهرستان اسلام‌آباد غرب از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد، اظهار کرد: این اقدام طبق یک برنامه‌ریزی زمان‌بندی شده انجام می‌گیرد.


بخشدار مرکزی اسلام‌آباد غرب با تاکید بر اینکه روال گازرسانی به این منطقه در گذشته مطلوب ارزیابی نمی‌شود، تسریع در گازکشی به روستاهای این شهرستان به‌عنوان دومین شهرستان بزرگ استان کرمانشاه را الزامی بیان کرد.


وی زمان اجرای این وعده را اواخر سال آینده اعلام کرد و متذکر شد: تحقق وعده گازرسانی به همه روستاهای شهرستان اسلام‌آباد غرب نیازمند اجرای دقیق برنامه‌ریزی انجام شده است و در این راستا به‌دنبال اخذ اعتبارات بیشتر در سفر رئیس‌جمهور به استان از طریق استانداری کرمانشاه هستیم.


جلیلیان بخش مرکزی شهرستان اسلام‌آباد غرب را شامل چهار دهستان دانست که دارای قریب به 40 هزار سکنه است و بیان داشت: ارائه خدمت به روستاییان موجب عدم مهاجرت افراد به شهرها و توسعه روستاها می‌شود.


این مسؤول از گازرسانی به 70 درصد روستاهای بخش مرکزی شهرستان اسلام‌آباد غرب خبر داد و بیان داشت: تمام تلاش خویش را برای ارائه خدمت به روستاییان و انجام اقدامات مفید در روستاها به‌کار می‌گیریم.

منبع:فارس

                               

گاز رسانی     اسلام آباد غرب                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :